نگارش و انجام پروپوزال مدیریت

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

نوشتن پروپوزال مدیریت مستلزم داشتن دانش، مهارت و تجربه است

توجه داشته باشید که ارائه یک پروپوزال با کیفیت و استاندارد؛ پیش زمینه ای است تا فصلهای پایان نامه در مسیری صحیح قرار گیرد

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام تخصصی پروپوزال مدیریت

نوشتن پروپوزال مدیریت نخستین قدم جدی و مهم برای شروع پروژه پایان نامه است تردیدی نیست که پروپوزال مدیریت بعنوان زیرساخت اصلی پایان نامه، اهمیت و حساسیت بسیار بالایی دارد. برای نگارش پروپوزال مدیریت؛ بایستی تخصص و تجربه بالایی را به کار گرفت و ضمنا فرصت کافی برای مطالعه مقالات متعدد اختصاص داده شود. بر اساس مولفه های مهمی که در نگارش پروپوزال وجود دارد، «موسسه دانش فراسو» رتبه یک و مقام نخست را در ارائه فوری و دقیق برعهده دارد را در سطح کشور داراست. بنابراین چنانچه نیاز به مشورت در زمینه نگارش پروپوزال دارید یا می خواهید این وظیفه را برون سپاری کنید؛ کارشناسان موسسه هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شما هستند.

انتخاب موضوع 

شاید به جرأت بتوان گفت انتخاب موضوع یکی از مهمترین اقدامات برای آغاز نوشتن پروپوزال مدیریت است. به اعتقاد کارشناسان دانش‌فراسو انتخاب موضوع خود یک اقدام پژوهشی بوده که لازم است وقت کافی برای آن در نظر گرفت و برای موفقیت در انتخاب موضوع بایستی مطالعات وسیع و مناسبی را در خصوص مباحث روز و جدید مدیریت داشته باشیم. یکی از پورتالهای مهم در مطالعات مقالات مدیریت، سایت بین المللی الزویر است که درآن می توان با مطالعه انبوهی از مقالات مدیریت از آنها ایده بگیریم. پس از اینکه موضوع را انتخاب کرده و به تایید اساتید راهنما رساندید؛ می توانید نگارش پروپوزال را آغاز کند.

بررسی بخشهای مختلف پروپوزال مدیریت

یکی از بخشهای مهم پروپوزال مدیریت، بخش بیان مساله استت که در آن محقق مسئله‌ای که قرار است مورد بررسی واقع شود را تبیین کرده و به چرایی انتخاب موضوع می پردازد. سپس بخش ضرورت و اهمیت تحقیق است همانطور که از اسم آن نیز پیداست در اینجا میخواهیم از اهمیت و ضرورت تحقیق سخن به میان آوریم. بخش بعدی بررسی پیشینه تحقیق است که در آن دانشجو مقالات و پژوهشهایی که سابقا پیرامون موضوع انجام شده است را مورد بررسی و نقد قرار میدهد.
قسمت بعدی سوالات و فرضیات است. در این بخشها ابتدا سؤالات و فرضیه های اصلی مطرح و بعد سؤالات و فرضیات فرعی ارائه می‌شوند. به این نکته باید توجه شود که سؤالات و فرضیات تحقیق بایستی تمام ابعاد موضوع پایان‌نامه را در بر بگیرند. بعد از آن باید هدف تحقیق مورد بررسی واقع شود و به صورت دقیق بیان شود که هدف نظری و کاربردی این پایان نامه چیست.
در ادامه به روش تحقیق میپردازیم که در آن محقق به طور مختصر در رابطه با روشهای گرداوری اطلاعات، روش تجزیه‌وتحلیل داده ها، جامعه آماری و … توضیحاتی را ارائه خواهد داد. در انتها نیز فهرستی از منابعی که استفاده شده و یا در پایان نامه استفاده خواهد شد معرفی و لیست می گردد

نحوه نوشتن پروپوزال مدیریت            

پروپوزال‌های دانشگاهی، مانند سایر پژوهشهایی که در سطح دانشگاه انجام می شود، می بایستی با لحنی رسمی آکادمیک نوشته شوند. به خاطر داشته باشید که مختصر بودن یکی از اجزای کلیدی نوشتن پروپوزال مدیریت است است به این معنی که شما باید موضوعی که نو و غیرتکراری را مورد پژوهش قرار داده و نتایجی منحصر به فرد که قبلا توسط محقق دیگری مطرح نشده است را مطرح کنید. بسیار مهم است که پروپوزال تحقیق به روشی واضح و منطقی ارائه شود و از گزافه گویی یا پرداختن به مسائل بی اهمیت اجتناب کنید. توصیه می شود اگر تجربه کافی در زمینه نگارش پروپوزال مدریت را ندارید حتما از مشورت مشاورین مجرب بهره مند شوید.

اهمیت نوشتن پروپوزال مدیریت در چیست

انجام یک پروپوزال دقیق، اصولی و استاندارد، به دانشجو کمک می‌کند تا ایده تحقیق خود را به طور خلاصه و کلی ارائه دهد و از طرف دیگر به استاد راهنما نیز کمک می‌کند تا به راحتی ابعاد مختلف تحقیق شما را درک کند. یک پروپوزال علمی به عنوان یک راهنما یا نقشه راه برای دانشجو عمل می‌کند و مشخص می کند که در طول کار چه مسیری باید طی شود تا به نتایج مطلوب رسید. این مساله دانشجو را از حاشیه رفتن و تلاش مداوم برای رسیدن به اهداف و مقاصد نا مرتبط باز می‌دارد.

هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت برچه مبنایی محاسبه می شود

همانطور که مکررا تاکیده شده است؛ هزینه انجام پروپوزال مدیریت به عوامل متعددی بستگی دارد که  یکی از آنها موضوع پایان نامه است. عنوان پایان نامه مدیریت مشخص می شکند که متغیرهای مورد مطالعه چه هستند؛ و با بررسی دقیق این متغیرها و روابط بین آنها می تواند هزینه نوشتن پروپوزال مدیریت را تخمین زد.
اما نکته ای که برای اغلب دانشجویان مدیریت حائز اهمیت بوده این است که در مجتمع دانش فراسو بدلیل ارائه خدمات کاملا تخصصی و استفاده از محققین مجرب و دلسوز؛ هزینه های انجام پروژه ها به درستی کنترل می شود و قیمتهایی که اعلام می گردد برای دانشجویان عزیز کاملا مناسب و اقتصادی است. پس نگران هزینه نباشید و خدماتی تخصصی و علمی را با قیمت مناسب دریافت کنید.

سفارش انجام پروپوزال دکتری مدیریت و شیوه محاسبه هزینه آن

نوشتن پروپوزال مدیریت در مقطع دکتری از بسیاری جهات با پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد متفاوت است چراکه پروپوزال مقطع دکتری بایستی حائز شرایط علمی و نوآورانه بسیار بالایی باشد.  تردیدی وجود ندارد که پروپوزال مدیریت در مقطع دکتری بایستی به مراتب قوی تر، علمی تر و با استدلالهای محکمتری نوشته شود و نیاز به مطالعات بسیار گسترده و وسیعی دارد. مفاهیم و نظریه ها در پروپوزال مدیریت مقطع دکتری باید کاملا علمی و روش تحقیق هم بصورت ترکیبی کیفی و کمی باشد به همین دلایل مطرح شده نگارش پروپوزال دکتری مدیریت به زمان و تخصص بسیار بیشتری نیاز دارد.
برای تعیین قیمت انجام پروپوزال دکترای مدیریت بایستی تمام شرایط انجام رساله از زوایای مختلف موردد بررسی قرار گیرد بنابراین پیش از اظهار نظر در مورد هزینه نگارش پروپوزال دکتری؛ بایستی یک تبادل نظر بین محقق و دانشجو ایجاد شود. در مجتمع دانش فراسو برای نوشتن دقیق پروپوزال دکتری مدیریت؛ با نهایت دقت تمام مراحل پژوهشی طی می شود و اطمینان داریم که در خاتمه، اساتید محترم راهنما و مشاور نسبت به پروپوزال رضایت  کامل خواهند داشت. جهت آشنایی بیشتر با شرایط نگارش پروپوزال دکتری می توانید به صفحه مزبور مراجعه کنید.

زمان لازم جهت انجام پروپوزال مدیریت و تحویل فوری

همانطور که میدانید نوشتن پروپوزال مدیریت در حالت عادی حدود ده روز تا دو هفته زمان نیاز دارد اما در مجتمع دانش فراسو این ظرفیت وجود دارد که برای دانشجویانی که عجله دارند؛ در مدت بسیار کوتاهی یک پروپوزال استاندارد و با کیفیت نوشته شود. توصیه ما به دانشجویان عزیز رشته مدیریت این است که قبل از هدر رفتن فرصت گلدن‌تایم نوشتن پروپوزال؛ نسبت به سفارش انجام آن اقدام کنند و اجازه بدهند فرصت کافی برای کامل و دقیق تمامی اجزاء پروپوزال در اختیار محقق قرار گیرد لیکن در بعضی مواقع ممکن است چاره ای وجود نداشته باشد و اولویت اول و آخر زمان باشد. پس نگران نباشید ما زمان را به نفع شما مدیریت می کنیم.

سفارش نوشتن پروپوزال مدیریت

دانشجویان عزیز رشته مدیریت؛ برای سفارش نوشتن پروپوزال چه در مقطع کارشناسی ارشد و یا مقطع دکتری؛ هیچ دغدغه ای وجود ندارد چرا که ثبت سفارش در موسسه دانش فراسو به راحتی انجام می شود. کافیست از طریق واتس آپ (که آیکون آن را در تصویر دارید) یک پیام برای واحد پشتیبانی ارسال نمایید و یا اینکه همین حالا با کارشناسان شیفت تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
با اولین ارتباط شما با موسسه دانش‌فراسو تعهد ما نسبت به ارائه یک پروپوزال اصولی به همراه آموزش و پشتیبانی تا تصویب آن آغاز می شود و تا تمام شدن این پروسه در کنار شما عزیزان هستیم.

پس از تصویب پروپوزال مدیریت چه اقدامی لازم است

بعد از نوشتن پروپوزال و تصویب آن در شورای پژوهشی دانشگاه؛ نوبت پژوهش اصلی که همان انجام پایان نامه مدیریت است خواهد رسید. اگر دانشجوی دانشگاه آزاد باشید؛ از تاریخ تصویب پروپوزال بایستی حداقل شش ماه سپری شود تا اجازه ارائه پایان نامه تان را داشته باشید. این تاریخ در دانشگاه های مختلف متفاوت است مثلا در دانشگاه پیام نور چهار ماه است. در این فرصت می توانید با دقت بر روی فصول پایان نامه کار کنید و اگر مایل هستید از خدمات موسسات استفاده کنید؛ فرصت کافی برای این کار در اختیار دارید.
یکی از موسسات معتبری که در زمینه انجام پایان نامه مدیریت فعالیت دارد؛ مجتمع درگاه دانش است پس در صورت تمایل می توانید با همکاری و مساعدت محققین و کادر آموزشی این موسسه که تنها مرجع رسمی نگارش پایان نامه های مدیریت در کشور است؛ بدون نگرانی و استرس در مسیر موفقیت قرار بگیرید. تمام هماهنگیهای این کار (در صورت تمایل دانشجو به ادامه کار) به سهولت انجام خواهد شد. برای آشنایی با مجتمع درگاه دانش؛ اینجا را کلیک کنید.

سفارش انجام پروپوزال مدیریت فناوری اطلاعات

رشته فناوری اطلاعات جزو تخصصهایی است که نگارش پروپوزال در این شاخه حتما بایستی توسط محققین همین رشته انجام شود. در موسسه دانش‌فراسو تیمی مستعد و با تجربه جهت انجام پروپوزال مدیریت فناوری اطلاعات وجود دارد که هیچ دغدغه ای برای شما باقی نمی گذارند. جهت سفارش به صفحه مزبور مراجعه کنید.

انجام پروپوزال مدیریت بازرگانی

نوشتن پروپوزال مدیریت بازرگانی نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد چرا که این رشته شامل طیف وسیعی از موضوعات می شود و برای موفقیت در نگارش پایان نامه باید حتما به نوآوریها توجه ویژه ای شود. جهت آشنایی با نحوه انجام پروپوزال مدیریت بازرگانی لطفا به صفحه مزبور مراجعه کنید.

آیا سفارش انجام پروپوزال مدیریت در موسسه دانش فراسو تضمینی است

دانشجویان عزیز در هنگام ثبت سفارش خود در موسسه ی دانش فراسو میتوانند با توجه به سابقه کار و توجه به موارد گوناگون مجموعه این امر را به انجام برسانند اما همواره باید توجه داشته باشند که توجه به همه ی موارد و همکاری با مشاوران و متخصصان مجموعه الزامی است و تیم ما نیز همواره سعی دارد که کاری با کیفیت و مشاوره و آموزش هایی کاربردی را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهد. همانطور که می دانید انجام پروپوزال مدیریت در این موسسه تضمینی است و ما تا تصویب پروپوزال پشتیبان شما عزیزان هستیم.

انجام پروپوزال مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد بر اساس موضوع و نواوری تخمین زده می شود اما در حالت عادی معمولا این کار به یک هفته زمان نیاز دارد البته موسسه دانش فراسو ظرفیت تحویل سریعتر پروژه ها را دارد بنابراین دانشجویانی که با محدودیت زمانی مواجه هستند نباید نگران باشند.

در حال حاضر نگارش کامل پروپوزال رشته مدیریت به پشتیبانی کامل تا تصویب آن مبلغ 1/800/000 تومان می باشدکه دانشجویان عزیز می توانند این مبلغ را در دو قسط بپردازند

ما تا تصویب پروپوزال پشتیبان عزیزان هستیم و تمامی نظرات اصلاحی یا تغییراتی که مد نظر استاد محترم راهنما باشد بدون تاثیر در هزینه، همگی برعهده موسسه است

با توجه به اساتیدی که در اختیار داریم، ما ارائه یک کار کاملا با کیفیت و علمی را تضمین می کنیم. برای آشنایی با هیئت تحریریه موسسه دانش فراسو می توانید به انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه تهران مراجعه کنید.