موسسه دانش‌فراسو : تنها مرکز تخصصی انجام پروپوزال حسابداری

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

نگارش، تکمیل و انجام پروپوزال حسابداری  تخصصهای ویژه محققین مجرب و دلسوز دانش فراسو است

توجه داشته باشید چنانچه موفق به ارائه یک پروپوزال استاندارد و با کیفیت در رشته حسابداری شوید؛ نگارش فصلهای پایان نامه شما با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام پروپوزال حسابداری

نوشتن پروپوزال حسابداری همواره یک چالش جدی برای دانشجویان عزیز این رشته بوده است. بسیاری از دانشجویان رشته حسابداری بدلیل وجود مشغله های مختلف و فرصت اندک، ممکن است در انجام پروپوزال و تصویب آن با مشکل مواجه شوند. از طرفی گاها بدلیل عدم آگاهی عزیزان تامین رضایت استاد راهنما  خود به چالشی بزرگ بدل میگردد. موسسه دانش فراسو یک مرکز تخصصی در امر نوشتن پروپوزال حسابداری است و با اتکاء به تجربه با تجربه ترین محققین سطح کشور؛ در کوتاهترین زمان ممکن پروپوزال شما را به مرحله تصویب می رساند.

تضمین و کیفیت پروپوزال

پس از آزمون و خطای بسیار و تجربه های تلخ، ممکن است اکنون زمان آن رسیده باشد که با ارائه یک پروپوزال کاملا استاندارد و اصولی؛ استرس و دغدغه را از خودتان دور کنید.
در برخی از دانشجویان حسابداری قطعا ندانستن اصول و قواعد پروپوزال نویسی سبب بروز دچار یاس و نا امیدی میشود و فرصت‌ها به خاطر همین مسائل از دست می‌روند اما وجود یک موسسه مجرب و دلسوز در کنارتان  بی تردید کمک بزرگی است که به ما اعتماد به نفس لازم جهت ورود به چالش پروپوزال را بدهد. نوشتن یک پروپوزال اصولی و با کیفیت بدلیل تجارب بسیار زیاد و ارزنده، برای محققین «موسسه دانش فراسو»  یک مساله کوچک و جزئی به حساب می آید پس دیگر نگران نباشید و از همین امروز کار خودتان را آغاز کنید.

هزینه نوشتن پروپوزال و شرایط پرداخت

قیمتگذاری و هزینه نوشتن پروپوزال حسابداری بالطبع جزئیات بسیاری دارد و نمی توان مانند یک کالا یا محصول آنرا قیمت گذاری کرد اما بسیار خرسندیم از اینکه در موسسه دانش فراسو می توانیم با استفاده از دانش و مهارت، هزینه پروپوزال را برای دانشجویان عزیز تا حد زیادی تقلیل دهیم.
اما چگونه در موسسه دانش فراسو «هزینه انجام پروپوزال حسابداری» بسیار ارزانتر از موسسات دیگر تمام می شود؟ دلیل این مساله فقط «تجربه و مهارت» در یک کار تخصصی است. کثرت پروژه هایی که توسط محققین این مجموعه  انجام شده است؛ سبب گردیده نگارش یک پروپوزال علمی و فاخر دیگر یک چالش زمان بر و هزینه بر نباشد.
از طرف دیگر شرایط پرداخت در موسسه دانش فراسو به گونه ای است که دانشجویان عزیز می توانند پس از توافق، هزینه انجام پروپوزال حسابداری را در دو مرحله بپردازند یعنی بخشی از مبلغ در هنگام شروع و بخش دیگر هنگام تکمیل و دریافت فایل.
در خاتمه این بحث از شما دعوت می کنیم جهت اطلاع دقیق از قیمت نگارش پروپوزال، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجزاء پروپوزال حسابداری

مانند سایر رشته های دانشگاهی پروپوزال حسابداری نیز از مولفه های از پیش تعیین شده ای تشکیل شده است که دانشجویان عزیز باید حتما مطابق با این سرفصلهای استاندارد، کار را تدوین و ارائه کنند.
واضح است که اولین قدم برای نوشتن پروپوزال،  انتخاب موضوع  است. در انتخاب عنوان پروپوزال حسابداری باید به نکاتی مهم توجه شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود .
بعد از انتخاب موضوع؛ میتوانیم با نوشتن «بیان مساله» و «اهمیت و ضرورت تحقیق» ایده ای اصلی خودمان را پیرامون موضوع انتخابی به رشته تحریر درآورده و در پروپوزال درج کنیم. در ادامه با نگارش «سوالات تحقیق»، «فرضیات»، «اهداف»، «روش تحقیق» و «پیشینه تحقیق» به یک جمع بندی کامل در پروپوزال می رسیم و با این اقدامات بخش اعظم پروپوزال تکمیل خواهد شد. در خاتمه نیز با معرفی فهرست منابع؛ به جمع بندی پروپوزال خواهیم رسید.
در پروپوزال حسابداری سرفصلهای دیگری نیز مطرح است مانند «نوآوری» یا «مدل» و … که با توجه به ماهیت موضوع می توانیم به هرکدام از این سرفصلها به نحوی شایسته بپردازیم.

حدود وظایف و تعهدات موسسه دانش فراسو در قبال پروپوزال

اگر قصد این را داشته باشید که پروپوزال شما در موسسه دانش فراسو نوشته شود؛ ما اطمینان می دهیم که تا تصویب نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم و هیچ محدودیتی نیز برای خدمات قائل نیستیم.
در نوشتن پروپوزال حسابداری به مقوله زمان باید توجه ویژه ای داشته باشیم. چراکه تصویب پروپوزال جزو پیش نیازهای فرایند پایان نامه است و اقدام برای شروع پایان نامه پیش از تصویب پروپوزال امکان پذیر نخواهد بود. همچنین مطابق با دستورالعمل اکثر دانشگاههای کشور، از تاریخ تصویب پروپوزال باید بین 4 تا 6 ماه بگذرد تا دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه اش را داشته باشد بنابراین هرچقدر تصویب پروپوزال شما با وقفه مواجه شود؛ به تبع آن دفاع شما نیز با تاخیر مواجه خواهد شد. مطمئن باشید که ما نگارش، پشتیبانی و تصویب فوری پروپوزال تان را تضمین می کنیم.

انجام پروپوزال حسابداری

اصلاح و تکمیل پروپوزال

تمام پروپوزالهایی که موسسه دانش فراسو نوشته می شوند دارای گارانتی تا مرحله تصویب هستند و انجام هر گونه نظرات اصلاحی استاد راهنما برعهده محققین بوده و هزینه ای دربر نخواهد داشت. اما گاهی اوقات دانشجویان خودشان به تنهایی نسبت به نگارش پروپوزال اقدام کرده یا این کار را به موسسات فاقد صلاحیت واگذار می کنند که گاها متاسفانه بدلایل ضعف در نگارش یا نقائص دیگر موفق به تصویب آن نمیشوند، با شرایطی؛ اصلاح پروپوزال این عزیزان نیز میتواند به محققین این مجموعه محول شود.
بدون شک نوشتن پروپوزال حسابداری یکی از حساسترین مراحل پیش روی دانشجویان حسابداری است و نوشتن آن توسط یک موسسه ای که فاقد صلاحیت است یا سپردن آن به دست محققین کم تجربه، می تواند مشکلات جبران ناپذیری را برای دانشجو به همراه داشته باشد.

اقدامات لازم قبل از تصویب پروپوزال

یکی از اقدامات بسیار ضروری که در فرایند انجام پروپوزال حسابداری، پس از تکمیل تمام بخشها آن باید انجام شود، مساله سامانه همانند جویی است. تقریبا در تمام دانشگاههای کشور دستورالعملی وجود دارد که طی آن دانشجو می بایستی پروپوزال خود را در سامانه همانندجویی بارگزاری کرده و میزان تشابه آن را با کارهای دانشجویان پیشین مقایسه کند. حد استاندارد تشابه بین کار شما و پروپوزالهای دیگر نبایستی از 30% تجاوز کند و اگر یک پروپوزال بیش از این مقدار تشابه داشته باشد، فاقد شرایط تصویب خواهد بود. بسیاری از دانشجویان ممکن است از این مساله غافل باشند ولی در فرایند انجام پروپوزال باید توجه کافی به آن داشته باشید.

اقدامات لازم پس از تصویب پروپوزال

بعد از تکمیل و تصویب پروپوزال حسابداری، دیگر مسیر پروژه اصلی یعنی پایان نامه مشخص شده است و دانشجو اجازه خواهد داشت تا بر روی فصلهای پایان نامه خود کار کند. همانطور که قبلا هم اعلام کردیم؛ از تاریخ تصویب پروپوزال باید چیزی حدود شش ماه (در دانشگاه آزاد شش ماه؛ پیام نور 4 ماه و دانشگاههای دیگر حسب ضوابط شورای پژوهشی دانشگاه) بگذرد تا شما اجازه دفاع از پایان نامه را کسب نمایید. بهتر است که پیش از شروع فصلهای پایان نامه، متن پروپوزال تان را نیز در سامانه «پیشنهاده» ایرانداک با نام خودتان به ثبت برسانید تا بعدها با مشکلات سوء استفاده از آن مواجه نشوید.

نکاتی درباره نوشتن پروپوزال حسابداری

پر واضح است که نوشتن پروپوزال دروازه ای برای ورود به پروژه پایان نامه است پس در انجام آن باید نهایت دقت و وسواس را به خرج دهیم. پروپوزالی که نوشته می شود خواه ناخواه زیربنا ومبنای انجام پایان نامه حسابداری قرار میگیرد  پس هر نوآوری ، اهداف یا داده هایی را که در پروپوزال تبیین می کنید؛ بایستی در پایان نامه اصلی تان به آن دست یابید. از این حیث نگارش پروپوزال از حساسیت نسبتا بالایی برخوردار است چرا که به هیچ عنوان پایان نامه شما نمی تواند از چهارچوبی که در پروپوزال تان تعیین کرده اید؛ عدول کند.

سفارش انجام پروپوزال حسابداری

برای سفارش انجام پروپوزال حسابداری در این مجموعه هیچ بروکراسی خاصی وجود ندارد و این کار با کمترین هزینه و بدون هیچگونه استرس و نگرانی خاصی قابل انجام است. برای شروع می توانید فرمی که در ابتدای همین صفحه تعبیه شده است را تکمیل و ارسال نمائید یا اینکه همین حالا با کارشناسان شیفت مستقردر موسسه تماس بگیرید. راه ارتباطی دیگر استفاده از واتس آپ  است که بصورت تمام وقت و آنلاین پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

موسسه دانش فراسو

همانطور که بارها تاکید شده؛ نوشتن پروپوزال حسابداری نیازمند یک مطالعه دقیق و تمرکز صحیح بر روی اهداف است که این مهم شاید از عهده برخی از دانشجویان عزیز این رشته خارج باشد. حال اگر تصور کنید پیگیری‌ها و امور پراسترس این امر مهم  را به یک مجموعه متخصص و با تجربه محول کنید، چه دستاوردی برای شما می تواند داشته باشد؟ قطعا آنچه رخ خواهد داد شگفت انگیز خواهد بود. شما با گروهی از محققین کاربلد و همچنین پشتیبانی قوی دیگر لازم نیست تمام اقدامات ضروری برای نوشتن پروپوزال را خودتان شخصا بر عهده بگیرید. با محققین با تجربه بی تردید کیفیت پروژه تان تضمین خواهد بود و بدیهی است که شاهد پیشرفت فوق العاده‌ای در پایان نامه تان نیز خواهید بود چراکه پروپوزال از پایان نامه جدا نیست.

نظرات کاربران

در موسسه دانش فراسو اعتقاد بر این است که حفظ اعتماد دانشجویان عزیز، ارزشمندترین سرمایه ماست و تمام تلاشمان در سالهای فعالیت همواره این بوده است که سطح رضایت مندی دانشجویان عزیز را حفظ کنیم. امروز اعتماد به موسسه دانش فراسو بسیار راحت‌تر است چرا که نظرات دانشجویان عزیزی که پیشتر با این مجموعه کار کرده اند نشان دهنده روند اصولی و علمی کارها در آن مجموعه است.