سفارش انجام پروپوزال مدیریت آموزشی در موسسه دانش فراسو

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

نوشتن پروپوزال مدیریت آموزشی اولین گام برای شروع فراینده پایان نامه است، قدم اول را محکم و اصولی بردارید

چراکه موفقیت در ارائه یک پروپوزال استاندارد و با کیفیت در رشته مدیریت آموزشی سبب می شود؛ نگارش فصلهای پایان نامه شما نیز با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام پروپوزال مدیریت آموزشی

ممکن است انجام  پروپوزال مدیریت آموزشی برای شما یک چالش جدی به حساب بیاید یا اینکه بدلیل وجود مشغله های مختلف و فرصت اندک، در انجام پروپوزال و تصویب آن با مشکل مواجه شده باشید در چنین موقعیتی می توانید از خدمات تخصصی موسسه دانش فراسو بهره مند شوید. در برخی مواقع نیز ممکن است بدلیل عدم آگاهی یا نبود تجربه کافی  نگارش پروپوزال برای دانشجویان عزیز رشته مدیریت آموزشی به یک چالش بدل شود. موسسه دانش فراسو یک مرکز تخصصی در امر نوشتن پروپوزال مدیریت آموزشی است و با اتکاء به تجربه با تجربه ترین محققین سطح کشور؛ در کوتاهترین زمان ممکن پروپوزال شما را به مرحله تصویب می رساند.

تضمین و کیفیت پروپوزال

پس از آزمون و خطای بسیار و تجربه های ناموفق، ممکن است شما هم به این فکر کنید که چطور در انجام و ارائه یک پروپوزال کاملا استاندارد و اصولی؛ می توانید موفق شوید؟
در برخی از دانشجویان مدیریت آموزشی قطعا ندانستن اصول و قواعد پروپوزال نویسی موجب بروز بسیاری از مشکلات میشود و فرصت‌ها به خاطر همین مسائل از دست می‌روند اما آشنایی و استفاده از خدمات یک موسسه مجرب و دلسوز بی تردید می تواند کمک بزرگی باشد تا به ما اعتماد به نفس لازم جهت رویارویی با چالش پروپوزال را بدهد. انجام یک پروپوزال کاملا اصولی و با کیفیت بدلیل تجارب بسیار زیاد و ارزنده، برای محققین «موسسه دانش فراسو»  یک مساله کوچک و جزئی به حساب می آید پس دیگر نگران نباشید و از همین امروز کار خودتان را آغاز کنید.

تضمین پروپوزال مدیریت آموزشی

هزینه انجم پروپوزال مدیریت آموزشی و شرایط پرداخت

ممکن است عوامل بسیاری بر هزینه نوشتن پروپوزال مدیریت آموزشی تاثیراتی بگذارد بنابراین نمی توان مانند یک کالا یا محصول مشخص برای آن قیمت تعیین کرد اما بسیار خرسند و مفتخریم از اینکه در موسسه دانش فراسو توانسته ایم با استفاده از دانش و مهارت، هزینه پروپوزال را برای دانشجویان عزیز تا حد زیادی تقلیل دهیم.
اما چگونه در این موسسه «هزینه انجام پروپوزال مدیریت آموزشی» بسیار ارزانتر از موسسات دیگر تعیین می گردد؟ دلیل این مساله فقط «تجربه و مهارت» در یک امر کاملا تخصصی است. انبوهی از  پروژه هایی که توسط محققین موسسه دانش فراسو انجام شده است؛ سبب گردیده نگارش یک پروپوزال علمی و فاخر دیگر یک چالش زمان بر و پر هزینه نباشد.
همچنین مایل هستیم که به اطلاعتان برسانیم شرایط پرداخت در موسسه دانش فراسو به گونه ای است که دانشجویان عزیز می توانند پس از حصول توافق، هزینه انجام پروپوزال مدیریت آموزشی را در دو یا سه مرحله بپردازند یعنی بخشی از مبلغ در هنگام شروع و بخش دیگر هنگام تکمیل و دریافت فایل.
در خاتمه این بحث از شما دعوت می کنیم جهت اطلاع از شیوه تعیین هزینه نوشتن پروپوزال به صفحه مزبور مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پروپوزال مدیریت آموزشی  از چه اجزایی تشکیل شده است

پروپوزال مدیریت آموزشی نیز همانند بسیاری از رشته های دانشگاهی دیگر از مولفه و تیترهای از پیش تعیین شده ای تشکیل شده است که دانشجویان عزیز موظف هستند پروپوزال خود را مطابق با این سرفصلهای استاندارد تدوین و ارائه کنند.
همه دانشجویان عزیز می دانند که اولین قدم برای نوشتن یک پروپوزال، انتخاب موضوع  است. در مرحله انتخاب عنوان پروپوزال مدیریت آموزشی باید به نکاتی توجه شود تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود از جمله اینکه موضوع نباید  تکراری باشد و همچنین به جنبه های نوآوری آن توجه شود. می توانید برای انتخاب موضوع؛ بامطالعه مقالات معتبر نشریات بین المللی مانند امرالد به ایده هایی نو دست یابید.
بعد از انتخاب موضوع و تایید آن از سامانه ایرانداک؛ فرم پروپوزال را که یک قالب استاندارد و تعریف شده ای است از سایت دانشگاه محل تحصیل تان دانلود کرده و نوشتن پروپوزال را با سرفصل «بیان مساله» و «اهمیت و ضرورت تحقیق» آغاز کنید (مشاهده نمونه فرمهای دانشگاه علوم تحقیقات تهران) در این بخشها لازم است تا ایده های اصلی خودمان را در خصوص موضوع انتخابی به به زبانی ساده بیان کرده و در پروپوزال درج کنیم. در ادامه با نگارش بخشهای دیگر پروپوزال مانند  «سوالات تحقیق»، «مرور ادبیات و پیشینه تحقیق»، «اهداف تحقیق»، «روش یا متدلوژی» و… به یک جمع بندی نسبتا کامل در پروپوزال می رسیم. در خاتمه نیز با معرفی فهرستی از منابع؛ کار را می بندیم.
البته در پروپوزال مدیریت آموزشی سرفصلهای دیگری نیز مطرح است که مهم تلقی میشوند مانند «نوآوری» یا «مدل» و … که با توجه به موضوع انتخاب شده لازم است به هرکدام از این سرفصلها به نحوی شایسته بپردازیم.

برای نگارش پروپوزال مدیریت آموزشی، موسسه دانش فراسو چه وظایف و تعهداتی را برعهده می گیرد

اگر قصد برونسپاری پروپوزالتان را داشته باشید موسسه دانش فراسو می تواند مسئولیت تمام مراحل آن را عهده بگیرد؛ ما اطمینان می دهیم که از انتخاب موضوع (در صورتی که نداشته باشید) تا تصویب نهایی پروپوزال؛ بدون هیچگونه محدودیتی از شما پشتیبانی می کنیم.
در تمام پروژه های پژوهشی علی الخصوص پروپوزال مدیریت آموزشی باید به مقوله زمان توجه ویژه ای داشته باشیم. چراکه انجام هر اقدامی در راستای پایان نامه؛ مستلزم آن است که ابتدا پروپوزالتان تصویب شده باشد درواقع  تصویب پروپوزال پیش نیاز شروع پایان نامه است. به این نکته نیز باید توجه کرد که مطابق با دستورالعمل دانشگاههای کشور، از تاریخ تصویب پروپوزال باید بین 4 تا 6 ماه بگذرد تا دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه اصلی را داشته باشد لذا طبیعی است که هرچقدر تصویب پروپوزال شما مشمول زمان شود؛ به تبع آن دفاع از پایان نامه تان نیز با تاخیر مواجه خواهد شد که این مساله اصلا به نفع شما نیست.

زمان را از دست ندهید و از همین امروز اقدام کنید

چراکه حتی یک تصمیم درست هم می تواند اشتباه باشد «وقتی خیلی دیر شده است»
ومطمئن باشید که ما نگارش، پشتیبانی و تصویب فوری پروپوزال تان را تضمین می کنیم.

اصلاح و تکمیل پروپوزال

تمام پروپوزالهایی که در موسسه دانش فراسو نوشته می شوند بدون قید و شرط دارای گارانتی تا مرحله تصویب هستند بنابراین انجام تمام نظرات اصلاحی استاد راهنما برعهده محققین این موسسه بوده و هزینه ای نیز دربر نخواهد داشت. اما گاهی اوقات دانشجویان پیش از آشنایی با موسسه دانش فراسو خودشان به تنهایی نسبت به نگارش پروپوزال اقدام یا اینکه نگارش آن را به موسسات فاقد صلاحیت واگذار کرده اند که متاسفانه گاها بدلایل ضعف در نگارش یا نقائص دیگر موفق به تصویب آن نمیشوند، در چنین شرایطی؛ اصلاح پروپوزال این عزیزان نیز میتواند به محققین این مجموعه محول تا مشکلات پیش آمده جبران شود.
تردیدی نیست که نوشتن پروپوزال مدیریت آموزشی یکی از حساسترین مراحل پیش روی شماست بنابراین نوشتن آن توسط یک موسسه ای که صلاحیت لازم را ندارد یا سپردن آن به دست کارشناسان کم تجربه، می تواند مشکلات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد.

اقدامات لازم قبل از تصویب پروپوزال

یکی از اقدامات  بسیار ضروری پس از تکمیل پروپوزال و پیش از تصویب آن، مساله سامانه همانند جویی است. تقریبا در تمام دانشگاههای کشور دستورالعملی وجود دارد که طی آن دانشجو می بایستی پروپوزال خود را در سامانه همانندجویی بارگزاری کرده و میزان تشابه آن را با کارهای دانشجویان پیشین مقایسه کند. حد استاندارد تشابه بین کار شما و پروپوزالهای دیگر نبایستی از 30% تجاوز کند و اگر یک پروپوزال بیش از این مقدار تشابه داشته باشد، فاقد شرایط تصویب خواهد بود. بسیاری از دانشجویان ممکن است از این مساله غافل باشند ولی در فرایند انجام پروپوزال باید توجه کافی به آن داشته باشید.

اقدامات لازم پس از تصویب پروپوزال

بعد از نهایی شدن پروپوزال مدیریت آموزشی، دیگر مسیر اصلی انجام پایان نامه شما مشخص شده است و از طرف دانشگاه اجازه خواهید داشت تا بر روی فصلهای پایان نامه تان کار کنید. همانطور که قبلا هم اعلام کردیم؛ از تاریخ تصویب پروپوزال باید چیزی حدود شش ماه بگذرد تا شما اجازه دفاع از پایان نامه را کسب نمایید بهتر است این فرصت را مغتنم بشمارید و کارتان را به ماههای آخر موکول نکنید. ضمنا توصیه می شود پیش از شروع فصلهای پایان نامه، متن نهایی پروپوزال تان را در سامانه «پیشنهاده» ایرانداک با نام و مشخصات خودتان به ثبت برسانید تا از سوء استفاده احتمالی از آن جلوگیری شود.

نکاتی مهم پیرامون نگارش و انجام پروپوزال مدیریت آموزشی

تا حدی از اهمیت پروپوزال آشنا شدیم  و اکنون می دانیم که نوشتن پروپوزال دروازه ای برای ورود به پروژه اصلی پایان نامه است پس تردیدی نیست که در انجام آن باید نهایت دقت و وسواس را به خرج دهیم. پروپوزالی که ارائه می کنیم خواسته یا ناخواسته زیربنا ومبنای انجام پایان نامه مدیریت آموزشی قرار خواهد گرفت پس هر نوآوری و اهدافی را که در پروپوزال تعیین می کنید؛ بایستی در پایان نامه اصلی تان به بهترین شکل به آن دست یابید. این مساله نشاندهنده حساسیت بسیار بالای پروپوزال است چرا که به هیچ عنوان پایان نامه شما نمی تواند از چهارچوبی که در پروپوزال تان تعیین کرده اید؛ خارج شود.

اقدام لازم جهت سفارش انجام پروپوزال مدیریت آموزشی

برای سفارش انجام پروپوزال مدیریت آموزشی در این مجموعه هیچ دغدغه ای نداشته باشید چراکه این کار با هزینه ای معقول و منصفانه و بدون هیچگونه استرسی قابل انجام است. برای شروع می توانید فرمی که در اول همین صفحه طراحی شده است را تکمیل و ارسال نمائید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. برای اقدام سریعتر می توانید همین حالا با کارشناسان شیفت مستقردر موسسه تماس بگیرید همچنین راه ارتباطی دیگر استفاده از پیام رسان واتس آپ  است که بصورت تمام وقت و آنلاین پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

نگاهی به نظرات کاربران

اعتقاد مدیران موسسه دانش فراسو بر این است که حفظ اعتماد دانشجویان عزیز، یک سرمایه ارزشمند و بی بدیل ماست پس تمام تلاشمان در سالهای فعالیت بر این مساله متمرکز بوده که سطح رضایت مندی دانشجویان عزیز را حفظ بلکه ارتقاء دهیم. امروز دانشجویان سراسر کشور معتقدند که اعتماد به موسسه دانش فراسو بسیار راحت‌تر و بدون کمترین ریسک و استرس است نظرات کاربرانی که پیشتر با این مجموعه کار کرده اند موید روند اصولی و علمی پروژه ها در آن مجموعه است.