موسسه دانش‌فراسو : انجام  پروپوزال مهندسی صنایع

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

نوشتن پروپوزال مهندسی صنایع مستلزم داشتن تخصص و مهارت ویژه است

توجه داشته باشید چنانچه موفق به ارائه یک پروپوزال مطلوب مهندسی صنایع شوید؛ نگارش فصلهای پایان نامه شما به سهولت بیشتری انجام خواهد شد.

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام پروپوزال مهندسی صنایع

نوشتن پروپوزال مهندسی صنایع اولین قدم جدی برای شروع پروژه پایان نامه شماست و باید بپذیریم که نوشتن پروپوزال صنایع بعنوان زیرساخت اصلی پایان نامه، اهمیت و حساسیت غیر قابل انکاری دارد. برای نگارش پروپوزال؛ بایستی تخصص و تجربه بالایی داشته باشید و ضمنا فرصت کافی برای مطالعه مقالات متعدد را در نظر بگیرید. بر اساس پارامترهایی مانند کیفیت مطلوب پروپوزال مهندسی صنایع، آموزش مولفه ها، زمان بندی دقیق و … «موسسه دانش فراسو» رتبه یک ارائه خدمات تخصصی را در سطح کشور داراست. چنانچه نیاز به مشورت در این زمینه دارید؛ فرصت را از دست ندهید کارشناسان شیفت هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شما هستند.

انتخاب موضوع 

انتخاب موضوع پایان نامه یکی از حساسترین مراحل مقدماتی برای آغاز نوشتن پروپوزال مهندسی صنایع است. به زعم ما؛ انتخاب موضوع خود یک اقدام پژوهشی است و برای موفقیت در آن بایستی مطالعاتی گسترده و مناسبی را در خصوص مطالب و سرفصلهای روز و جدید مهندسی صنایع داشته باشید و مسلما بایستی زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که اگر دراین مرحله از کار؛ عجولانه تصمیم بگیرید، ممکن است در آینده و برای نگارش پایان نامه تان با چالشهای جدی مواجه شوید.
پس از اینکه موضوع انتخاب و به تایید اساتید محترم رسید؛ لازم است تکراری نبودن آنرا از سامانه ایرانداک کنترل کنید و چنانچه همه چیز مطلوب گزارش شد؛ می توانید نگارش پروپوزال را آغاز کند.

قالب پروپوزال مهندسی صنایع

همانطور که می دانیم پروپوزال مهندسی صنایع، خود یک پژوهش مکتوب و رسمی است که دانشجویان عزیز باید آنرا با راهنمایی استاد راهنما تکمیل کرده و در شورای پژوهشی دانشگاه به تصویب برسانند. همه دانشکده های مهندسی صنایع کشور برای نگارش پروپوزال قالب و فرم تعریف شده ای دارند و این نکته بسیار مهم است که پروپوزال بایستی حتما در فرم مورد تایید دانشگاه نوشته شود. بنابراین تصویه می شود دانشجویان عزیز رشته مهندسی صنایع (و البته کلیه رشته ها) قبل از هر اقدامی ابتدا به سایت دانشگاه محل تحصیل مراجعه و نسبت به دانلود فرم استاندارد پروپوزال اقدام نمایند. به این نکته نیز توجه کنید که در هر دانشکده؛ قالب پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز متفاوت است و شما باید فرمی که مربوط به مقطع تحصیلی خودتان است را دانلود کنید.

بخشهای مختلف پروپوزال مهندسی صنایع

شاید به جرات بتوان ادعا کرد که اولین و حساسترین بخش پروپوزال مهندسی صنایع؛ همان بیان مساله است در اینجا محقق (یا دانشجو) مسئله‌ و دغدغه اصلی که قرار است مورد بررسی واقع شود را با بیانی شیوا و علمی مطرح می‌کند. سپس در بخش ضرورت و اهمیت تحقیق آنچنان که از اسم آن نیز پیداست محقق در رابطه با اهمیت و ضرورت تحقیق و علت انتخاب موضوع و تعیین این مسیر جهت انجام پژوهش و … مطالبی را عنوان میکند. بخش بعدی بررسی پیشینه تحقیق است که در آن دانشجو تحقیقاتی که همراستابا تحقیق خود اوست را بررسی و آن‌ها را نقد می‌کند.
بخش بعدی سؤالات و فرضیات است. در این بخش اول سؤال و فرضیه اصلی و بعد سؤالات و فرضیات فرعی پیرامون موضوع  ارائه می‌شوند. به این نکته باید توجه شود که سؤالات و فرضیات تحقیق کل موضوع پایان‌نامه تان را در بر بگیرند. بعد از آن باید هدف تحقیق مورد بررسی واقع شوند و به صورت دقیق بیان شود که هدف نظری و کاربردی تحقیق چیست.
یکی از بخشهای مهم دیگر بخش روش تحقیق است که در آن محقق به طور مختصر در رابطه با روش پژوهش، روش گرداوری داده ها، روش تجزیه‌وتحلیل  داده ها، نرم افزارهایی که مورد استفاده قرار می گیرد و … توضیحاتی را ارائه خواهد داد. در آخر محقق متغیرهای پژوهش را به صورت مفهومی و عملی تعریف خواهند شد.

هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چطور محاسبه می شود

اساسا هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی صنایع به متغیرهای متعددی بستگی دارد همانطور که در مطالب فوق اشاره شد؛ مهمترین این عوامل عنوان انتخابی دانشجو برای پایان نامه است. در واقع عنوان پایان نامه مهندسی صنایع می تواند سطح سهولت یا دشواری و چالشهای پروپوزال را تعیین کند بعنوان مثال دسترسی به منابع معتبر و کافی برای هر یک از متغیرهای موضوع باید جداگانه بررسی شود، میزان نیاز به ترجمه منابع، تعیین نوآوری و خلاقیت در موضوع و مطالعه موردی نیز از عوامل تاثیرگذار است. یک نکته حائز اهمیت دیگر؛ سطح انتظار اساتید محترم راهنما و مشاور دانشگاه محل تحصیل دانشجو از پروپوزال است.
اما نکته ای که باعث کاهش استرس دانشجویان عزیز رشته مهندسی صنایع بوده این است که در مجتمع دانش فراسو بدلیل ارائه خدمات تخصصی و استفاده از محققین ماهر و کهنه کار در زمینه مهندسی صنایع؛ هزینه ها به خوبی مدیریت می شود و قیمتهای تعیین شده کاملا منصفانه و اقتصادی است. پس دیگر نگران هزینه نباشید و میتوانید کار خودتان را با دانش فراسو از همین اکنون آغاز کنید.

اصول و قوائد انجام پروپوزال دکتری مهندسی صنایع و شیوه محاسبه قیمت آن

نوشتن پروپوزال مهندسی صنایع در مقطع دکتری با کارشناسی ارشد بسیار متفاوت است  چراکه پروپوزال مهندسی صنایع در مقطع دکتری بایستی به مراتب قوی تر، علمی تر و با روشهای پیچیده علمی نوشته شود و پر واضح است که نیاز به مطالعات بسیار گسترده و وسیعی دارد. نظریه ها و فرضیه ها در پروپوزال مهندسی صنایع مقطع دکتری باید کاملا علمی و چالش انگیز باشد و به همین دلایل مطرح شده نگارش آن به زمان بسیار بیشتری نیاز دارد.
برای تعیین قیمت انجام پروپوزال دکترای مهندسی صنایع بایستی تمام شرایط رساله از هر حیث مورد بررسی قرار گیرد بنابراین پیش از اظهار نظر در مورد هزینه؛ بایستی بررسی های لازم صورت پذیرد. در مجتمع دانش فراسو برای پیشبرد دقیق پروپوزال دکتری مهندسی صنایع؛ ابتدا اولویت ها را تعیین کرده و سپس با نهایت دقت مراحل پژوهشی تدوین می کنیم ما اطمینان داریم پروپوزالی که در این مجتمع نگارش می گردد، می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما را نیز به خود جلب نماید.
توجه داشته باشید که برای نگارش پروپوزال مقطع دکتری دهها مقاله معتبر از نشریات بین المللی (بعنوان مثال نشریه الزویر) مورد مطالعه و موشکافی قرار میگیرد.

زمانبندی انجام پروپوزال مهندسی صنایع و تحویل فوری

اگرچه نوشتن پروپوزال مهندسی صنایع در شرایط عادی و نرمال حدود ده روز تا دو هفته زمان نیاز دارد اما در مجتمع دانش فراسو بدلیل پتانسیلهایی که وجود دارد قادر هستیم برای دانشجویانی که فرصت کمتری در اختیار دارند؛ در مدت کوتاهی یک پروپوزال استاندارد و با کیفیت بنویسیم. البته توصیه ما به دانشجویان عزیز رشته مهندسی صنایع این است که قبل از هدر رفتن فرصت های طلایی؛ نسبت به سفارش انجام پروپوزال اقدام کنند چراکه قطعا صرف زمان کافی برای تمامی بخشهای پروپوزال میتواند روند تصویب آنرا بسیار ساده کند لیکن در بعضی مواقع ممکن است چاره ای وجود نداشته باشد و زمان اولویت اول باشد. پس در چنین شرایطی نگران نباشید چراکه ما زمان را به نفع شما مدیریت می کنیم.
برای سفارش انجام پروپوزال کارشناسی ارشد می توانید هم اکنون با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید (از طریق تلفن یا واتس آپ) و یا فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید.

سفارش انجام پروپوزال مهندسی صنایع

همراهان عزیز؛ برای سفارش نوشتن پروپوزال مهندسی صنایع چه در مقطع کارشناسی ارشد و یا مقطع دکتری؛ هرگز دغدغه ای نداشته باشید چرا که ثبت سفارش در موسسه دانش فراسو به سهولت انجام و اقدامات لازم صورت می پذیرد. کافیست از طریق واتس آپ (که آیکون آن را در تصویر دارید) یک پیام برای واحد پشتیبانی ارسال نمایید و یا اینکه همین حالا با کارشناسان شیفت تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
با اولین ارتباط شما با موسسه دانش‌فراسو تعهد ما نسبت به ارائه یک پروپوزال فاخر به همراه آموزش و پشتیبانی تا تصویب آن آغاز می شود و تا تمام شدن این پروسه در کنار شما عزیزان هستیم.

توضیحاتی در خصوص انجام پایان نامه مهندسی صنایع پس از تصویب پروپوزال

پس از آنکه از چالش نگارش و تصویب پروپوزال مهندسی صنایع با موفقیت عبور کردیم؛ نوبت پژوهش اصلی که همان انجام پایان نامه مهندسی صنایع است میرسد. همانطور که می دانید؛ در بسیاری از دانشگاههای کشور پس از تصویب پروپوزال بایستی حدود شش ماه بگذرد تا دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه اش را داشته باشد. بنابراین پس از آنکه پروپوزالتان به تصویب رسید نیاز به عجله کردن نیست و می توانید با دقت کامل اقدام به پژوهش و نگارش پایان نامه کنید. پس در صورت تمایل می توانید با همکاری و مساعدت محققین و کادر آموزشی مجتمع طرح و دانش که تنها مرجع رسمی نگارش پایان نامه های مهندسی صنایع در کشور است؛ بدون هرگونه نگرانی و استرس به موفقیت بی نظیر برسید. تمام هماهنگیهای این کار (در صورت تمایل دانشجو به ادامه کار) به سهولت انجام خواهد شد. برای آشنایی با مجتمع طرح و دانش؛ اینجا را کلیک کنید.