موسسه دانش‌فراسو : مرکز تخصصی ارزیابی و انجام پروپوزال مهندسی کشاورزی

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

نوشتن پروپوزال مهندسی کشاورزی یکی از تخصصهای ویژه محققین مجتمع دانش فراسو است ما تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم

توجه داشته باشید پروپوزال مهندسی کشاورزی بایستی زیربنایی محکم و قابل اتکاء برای پایان نامه شما باشد این کار مهم را فقط به محققین با تجربه محول کنید

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام پروپوزال مهندسی کشاورزی

نوشتن پروپوزال مهندسی کشاورزی  بطوری که بتواند فاکتورهای لازم را جهت تصویب داشته باشد، کاری نسبتا دشوار و تخصصی است. برخی از دانشجویان رشته مهندسی کشاورزی اهمیت خاصی برای پروپوزال قائل نیستند و ممکن است  بدون آمادگی لازم  بخواهند اقدام به نوشتن کنند اما بدلیل نداشتن تجربه و تخصص لازم، ممکن است در انجام پروپوزال و تصویب آن با مشکل مواجه شوند. از طرفی ممکن است خود دانشجو بتواند پروپوزال را بنویسد اما گاها بدلیل ضعف در مفاهیم یا نوآوری یا در بخشهای دیگر، موفق به دریافت تایید استاد راهنما نشود. موسسه دانش فراسو یک مرکز تخصصی در زمینه نگارش پروپوزال مهندسی کشاورزی است ما اعتقاد داریم نوشتن پروپوزال مهندسی کشاورزی نیاز به تخصص و تجربه ی بالایی دارد پس به دانشجویانی که در این زمینه تجربه کمی دارند دعوت می کنیم از خدمات این موسسه بهره مند شوند.

تضمین و کیفیت پروپوزال

برای بعضی از دانشجویان مهندسی کشاورزی قطعا ندانستن اصول و قواعد پروپوزال نویسی می تواند باعث استرس یا نا امیدی شود به همین دلیل جسارت لازم را برای شروع پروپوزال نداشته و فرصت‌ها به خاطر همین مسائل از دست بدهند اما وجود یک موسسه با تجربه با محققینی که کاملا به اصول پروپوزال و پایان نامه نویسی مسلط هستند بدون شک می تواند کمک بزرگی برای شما عزیزان باشد. درموسسه دانش فراسو نوشتن یک پروپوزال کاملا حرفه ای و با کیفیت بدلیل تجارب بسیار زیاد و ارزنده محققین این مجموعه؛  یک مساله کاملا روتین و جزئی به حساب می آید پس دیگر نگران سرعت عمل و کیفیت کارتان نباشید و از همین امروز سفارش نوشتن پروپوزالتان را ثبت کنید.

هزینه نوشتن پروپوزال و شرایط پرداخت

هزینه انجام پروپوزال مهندسی کشاورزی برای خیلی ها یک سوال و دغدغه است در پاسخ به این دانشجویان باید اعلام کنیم که تعیین قیمت نگارش پروپوزال به عواملی بستگی دارد که برای پروژه های مختلف یک سان نیست بنابراین بهتر است در این رابطه با کارشناسان موسسه صحبت داشته باشید. اما در سالهای اخیر افتخار ما این بوده که توانسته ایم با استفاده از دانش و مهارتی که اندوخته ایم، هزینه پروپوزال را برای دانشجویان عزیز تا حد زیادی تقلیل دهیم.
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه در موسسه دانش فراسو «هزینه انجام پروپوزال مهندسی کشاورزی» مناسب تر از موسسات دیگر تمام می شود؟ دلیل این مساله فقط وجود دو عامل «تجربه و مهارت» در این  کار است. تعداد بسیار زیاد پروژه هایی که توسط محققین این مجموعه  انجام شده است؛ باعث مهارت بی نظیر محققین در زمینه نوشتن یک پروپوزال علمی و فاخر گردیده است.
از طرف دیگر شرایط پرداخت هزینه پروپوزال مهندسی کشاورزی در موسسه دانش فراسو به گونه ای تعیین شده است که دانشجویان عزیز می توانند پس از توافق، مبلغ را در دو مرحله بپردازند یعنی بخشی از مبلغ در هنگام شروع پروپوزال و بخش دیگر هنگام تکمیل و دریافت فایل.
در خاتمه بحث هزینه؛ از شما دعوت می کنیم جهت کسب اطلاع کاملتر از قیمت نگارش پروپوزال مهندسی کشاورزی، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجزاء پروپوزال مهندسی کشاورزی

نحوه نگارش پروپوزال مهندسی کشاورزی از یک اصول و چهارچوبی تبعیت می کند که محققین این کار حتما بایستی به این اصول واقف باشند.
برکسی پوشیده نیست که اولین اقدام برای نوشتن پروپوزال،  انتخاب موضوع  است. در انتخاب عنوان پروپوزال مهندسی کشاورزی باید به نکات حساس و حیاتی توجه شود. باید سعی شود که در انتخاب موضوع فقط به دانسته های خودتان بسنده نکرده و حتما به مقالات معتبر بین المللی هم سری بزنید. بعنوان مثال ژورنال ساینس دایرکت میتواند منبع خوبی برای مطالعه مقالات باشد.
بعد از انتخاب موضوع و تایید استاد راهنما؛ بایستی تکراری نبودن آنرا از سامانه ایرانداک استعلام بگیریم و سپس اقدام به نوشتن «بیان مساله» و «اهمیت و ضرورت تحقیق» کنیم. بعضی از اساتید مایل هستند پیش از ادامه مراحل پروپوزال؛  بخش بیان مساله را مطالعه و تایید کنند هرچند که این کار توصیه نمی شود ولی در صورت اصرار استاد راهنما میتوانید اینکار را انجام دهید.
اگر موضوع شما برگرفته از یک مقاله بیس هست؛ بخش «نوآوری تحقیق» در پروپوزال شما از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود و باید با دقت نوشته شود.
توجه داشته باشید که تمام مراحل فوق؛ در موسسه دانش فراسو کاملا اصولی و دقیق انجام می شود.

حدود وظایف و تعهدات موسسه دانش فراسو در قبال پروپوزال

اگر پروپوزال شما در موسسه دانش فراسو نوشته شود ما تا تصویب نهایی آن پشتیبان شما هستیم و مانع بروز هرگونه استرس و نگرانی برای شما خواهیم بود.
در موسسه دانش فراسو توجه ویژه ای به مقوله زمان می شود چرا که می دانیم مادامی که پروپوزال شما تصویب نشود؛ اجازه شروع فصلهای پایان نامه را از طرف دانشگاه نخواهید داشت پس تسریع در امر پروپوزال نویسی می تواند کل روند پایان نامه را سرعت ببخشد بسیار خرسند و مفتخریم که اعلام کنیم ما نگارش، پشتیبانی و تصویب فوری پروپوزال تان را تضمین می کنیم.

اصلاح و تکمیل پروپوزال

تمام پروپوزالهایی که در حوزه مهندسی کشاورزی در موسسه دانش فراسو نوشته می شوند دارای گارانتی اصلاح تا مرحله تصویب هستند  پس انجام نظرات اصلاحی استاد راهنما (در صورت وجود) برعهده محققین بوده و هزینه ای نیز برای شما دربر نخواهد داشت. اما این مساله برای دانشجویانی که خودشان به تنهایی نسبت به نگارش پروپوزال اقدام کرده اند متفاوت است.  گاها شاهد مراجعه دانشجویانی هستیم که بدلایل ضعف در نگارش پروپوزال یا نقصش در بخشهای مختلف آن موفق به تصویب آن نمیشوند. این دانشجویان نیز می توانند خدمات اصلاحی پروپوزالشان را از ما بخواهند که با تعیین یک قیمت منطقی و اصولی بتوانند از این چالش عبور کنند.
تردیدی وجود ندارد که نوشتن پروپوزال مهندسی کشاورزی از حساسترین مراحل پیش روی دانشجویان این رشته است پس محول کردن آن به یک موسسه ای که فاقد صلاحیت است یا مراجعه به محققین کم تجربه، می تواند تبعات جبران ناپذیری را برای دانشجو به همراه داشته باشد. در این موسسه کیفیت پروپوزالهای نوشته شده در حد استاندارد بالاترین دانشگاههای کشور از جمله دانشگاه تهران می باشد.

اقدامات لازم قبل از تصویب پروپوزال

بسیاری از دانشجویان ممکن است از اهمیت همانندجویی پروپوازلها بی اطلاع باشند ولی یکی از اقدامات بسیار واجب پیش از تصویب پروپوزال؛ مساله همانندجویی است. در این مساله دانشجو بایستی فایل کامل پروپوزال را در سامانه همانندجویی سایت ایرانداک بارگزاری کرده و درصد تشابه کار خود را با پروپوزالهای دانشجویان دیگر بسنجد. تشابه هیچ پروپوزالی نباید بیشتر از 30% باشد درغیر این صورت فاقد شرایط تصویب خواهد بود. بنابراین بهتر است در خلال نگارش پروپوزال مهندسی کشاورزی حتما به این مساله از ابتدا توجه ویژه ای شود چراکه در صورت بروز این مشکل؛ اصلاح پروپوزال زمان بر خواهد بود

اقدامات لازم پس از تصویب پروپوزال

برای تصویب پروپوزال مهندسی کشاورزی لازم است که یک محقق با تجربه در کنار شما باشد تا اصلاحات احتمالی را به انجام برساند، پس از تکمیل و تصویب پروپوزال می توان از این مساله خرسند باشیم که دیگر مسیر پروژه اصلی یعنی پایان نامه مشخص شده است و با تمام قوا می توانید پایان نامه را شروع کنید. همانطور که قبلا هم اعلام کردیم؛ از تاریخ تصویب پروپوزال باید چیزی حدود شش ماه (در دانشگاه آزاد شش ماه؛ پیام نور 4 ماه و دانشگاههای دیگر حسب ضوابط شورای پژوهشی دانشگاه) بگذرد تا شما اجازه دفاع از پایان نامه را داشته باشید که فرصتی کافی و ارزشمند است. نکته ای که گاها توصیه می شود این است که بهتر است کل محتوای پروپوزال را در سامانه «پیشنهاده» ایرانداک به نام خودتان ثبت کنید تا بعدها از سوء استفاده های احتمالی پیشگیری شود.

نکاتی درباره اهمیت نوشتن پروپوزال مهندسی کشاورزی

با مروری بر فرایند انجام پایان‌نامه مهندسی کشاورزی؛ متوجه می شویم که پرووزال از اهمیت ویژه و غیر قابل انکاری برخوردار است بنابراین توصیه کارشناسان این است که حتی اگر قصد دارید پایان نامه تان را خودتان شخصا به انجام برسانید؛ بهتر است برای نوشتن پروپوزال از کارشناسان و محققین با تجربه بهره مند شوید همچنین غیر قابل تغییر بودن پروپوزال بعد از تصویب نیز می تواند حاکی از حساسیت آن باشد.
هرچقدر شما پایه ریزی محکم تر و اصولی تری در پروپوزال داشته باشید؛ بعدها راحتتر خواهید توانست ارکان پایان نامه تان را بر این زیربنا استوار کنید و از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

سفارش انجام پروپوزال مهندسی کشاورزی

دانشجویانی که در مرحله سفارش پروپوزال خود هستند؛ براحتی می توانند از طرق  مختلفی اقدام کنند و ثبت سفارش بدون کوچکترین دغدغه ای انجام می شود. کافیست یکی از راههای زیر را انتخاب کنید:
1- تکمیل فرم ابتدای این صفحه و ارسال آن؛ در این صورت کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگیهای بعدی با شما تماس خواهند گرفت
2- تماس تلفنی با شماره های کارشناسان شیفت و ثبت تلفنی سفارش خود و دریافت پاسخ سوالات احتمالی تان
3- ارسال پیام از طریق پیام رسان واتس آپ که دکمه آن در همین صفحه ظاهر شده است. با اولین پیام؛ تعهدات  ما نسبت به دانشجویان آغاز می شود.

موسسه دانش فراسو

همانطور که بارها توسط کارشناسان و اساتید صاحب نظر تاکید میشود؛ نوشتن پروپوزال مهندسی کشاورزی نیازمند یک مطالعه دقیق و تمرکز صحیح بر روی موضوع است که این مهم شاید خارج از توانایی یا تسلط برخی از دانشجویان عزیز این رشته باشد. بعضشی از دانشجویان نیز بدلیل مشغله های زیاد و نداشت فرصت کافی این مساله مهم را به تعویق میاندازند.
حال اگر تصور کنید انجام این امور پراسترس را به یک مجموعه با تجربه و دلسوز محول کنید، چه دستاوردی برای شما خواهد داشت؟ قطعا آنچه رخ خواهد داد بسیار قابل قبول و راضی کننده خواهد بود. شما با گروهی از محققین کاربلد و همچنین یک پشتیبانی تمام وقت و کامل، دیگر لازم نیست نگران نوشتن پروپوزال تان باشید.  این روند سالهاست که برای دانشجویان پیش از شما انجام شده است، اکنون نوبت شماست.

نظرات کاربران

نظرات ارزشمند شما عزیزان همیشه باعث دلگرمی و بوجود آمدن انگیزه های غیر قابل توصیف جهت ارائه خدماتی بسیار بهتر و شایسته تر بوده است. از اینکه سالها در کنار ما بوده اید از صمیم قلب از شما تشکر می کنیم و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی قابلی به محبتهای شما باشیم. با هم برخی از نظرات کاربران گرامی را می خوانیم.