دانش فراسو؛ مرکز انجام پروپوزال

ثبت پروپوزال در ایرانداک

ارائه راهکارهای مهم پژوهشی جهت نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری، تصویب فوری و ثبت در سامانه ایرانداک

جهت کسب اطلاعات دقیق، هم اکنون با کارشناسان موسسه دانش فراسو تماس حاصل فرمایید 09101827123
ثبت پروپوزال در سامانه ایرانداک
سامانه ایرانداک

ثبت پروپوزال در ایرانداک

نام دیگر پروپوزال، طرح پیشنهادی است. چنانچه قصد دارید تا طرح پیشنهادی خود را در سایت ایرانداک درج نمایید لازم است تا همه مراحل و اقدامات لازم در این زمینه را بدانید. بنابراین در این مقاله قصد داریم تا به طور اجمالی در مورد این مساله سخن بگوییم. لازم است تا دانشجویان پروپوزال خود را در سامانه ایران داک به ثبت برسانند. پس از ثبت، یک کد رهگیری دریافت می دارید. لازم است بدانید که این کد بسیار مهم است.
در تمام مراحل انجام پروپوزال، ثبت در ایرانداک و نگارش پایان نامه؛ مجتمع دانش فراسو با خدماتی سریع در کنار دانشجویان عزیز است.

درج عنوان پیشنهادی برای پایان نامه در سامانه ایرانداک و گرفتن کد رهگیری را باید با استاد راهنمای پایان نامه هماهنگ نمود. همچنین تاریخی که پروپزال در دانشکده به تصویب می رسد نیز مهم است. البته موارد دقیق طرح پیشنهادی از قبیل تاریخ تصویب و هماهنگی های لازم با استاد راهنما در مرحله اول اجباری نیست. نخستین قدم برای درج اطلاعات لازم در سامانه ایرانداک را می توانید با مراجعه به سایت ایرانداک مشاهده نمایید. بعد از این که به سایت مورد نظر رجوع کردید لازم است تا به قسمت پروپزال که با پیشینه تحقیق مشخص شده است بروید. پس از این که به این قسمت ورود کردید یک بخش با مضمون من کاربر تازه هستم را مشاهده خواهید کرد. لازم است تا در این قسمت، ثبت نام نمایید و به عنوان یک فرد جدید اطلاعاتی که مورد نیاز است را وارد نمایید. یک سری اطلاعات مرتبط با پروپوزال است که لازم است تا به طور کامل آن ها را وارد نمایید. پس از این که اطلاعات را کامل کردید لازم است تا ایمیل خود را چک کنید. زیرا یک لینک از طرف این سامانه به ایمیل شما فرستاده می شود که لازم است تا آن را تایید کنید. پس از این که همه مراحل را با موفقیت به پایان رساندید و ثبت نام خود را انجام دادید و از راه ایمیل اطلاعات خود را کامل کردید، یک صفحه برای شما باز می شود که می توانید اطلاعات مرتبط با انجام پروپوزال را وارد نمایید. لذا در این مرحله است که می توانید پروپوزال خود را ثبت نمایید. پس از این که با کمک استاد راهنما این مرحله را به اتمام رساندید اکنون زمان آن است که هزینه ثبت را بزنید تا مبلغ را بپردازید. جهت پرداخت بایستی مشخصات فرد و حساب بانکی را در این قسمت وارد نمایید و مبلغ را بپردازید.

 پس از واریز مبلغ طرح پیشنهادی شما درج می گردد و شما بایستی یک کد رهگیری بگیرید. پس از دریافت کد رهگیری، پروپوزال شما ثبت می شود.

سامانه ثبت پروپوزال

آدرس ایرانداک وبگاه شناخته شده irandoc.ac.ir است و اسم های های شبیه این سامانه هیچ ربطی با این سامانه ندارند. ایرانداک همان پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران است که کارش، ثبت و نظم دهی و ترویج اطلاعات علوم و فن آوری کشور است. این سامانه از دیرباز مرکز گرفتن تمام نسخ پایان نامه های دانشگاهی بوده است. ایرانداک، رسالت پیشنه در تحقیقات علمی و دانشگاهی را به جامعه علمی کشور ابراز می دارد. لذا به پژوهشگران و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی کمک می کند که از منابع مختلفی اطلاعات لازم دریافت دارند. افراد می تواند با وارد شدن به سایت ایرانداک و پرداخت هزینه مد نظر، درخواست خود را درج نمایند. سپس در کمترین زمان ممکن نتیجه درخواست ایشان بررسی می شود.

ایرانداک

هزینه ثبت پروپوزال در ایرانداک

سامانه ایرانداک در قبال کارهایی که برای شما به انجام می رساند یک مبلغ کمی از شما دریافت می دارد. این مبلغ ممکن است هر ساله تغییر کند. ولی همان طور که در بالا متذکر شدیم در مراحلی از کار نیاز دارید تا مبلغ را بپردازید سپس وارد مرحله بعد شوید.

ثبت پروپوزال در همانندجو

 از مهم ترین و بغرنج ترین مراحل در طول مدت دانشجویی در دوره فوق لیسانس، انتخاب عنوان پایان نامه و درج پروپوزال در همانندجو ایرانداک است. دانشجویان این مقطع تحصیلی بعد از تحقیقات زیاد و مشورت با اساتید خود کار نگارش و تنظیم پروپوزال خود را انجام می دهند. روش ثبت پایان نامه ها در سایت ایرانداک از سال 95 متحول شده است. این سایت برای پیشگیری از به سرقت رفتن پایان نامه ها و مقالات، سامانه همانندجو را در سایت ایرانداک اجرا کرده است. ابتدا لازم است تا در سامانه همانندجو ثبت نام کنید. پس از ثبت نام در قسمت درخواست جدید، لازم است تا عنوان موضوع و متن طرح پیشنهادی را بنویسید. سپس لازم است تا به ایمیل و شناسه استاد راهنما نمونه گزارش همانندجو را بفرستید. سپس با ریختن مبلغی پروپوزال شما ارزیابی می شود. سپس گزارش همانندجو برای پروفایل شما ثبت می شود.

سفارش نوشتن پروپوزال

سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد

افزادی که استانداردها و روش های تحقیق را می دانند می توانند با درایت تمام پروپوزال را به رشته تحریر در آورند. بسیاری از دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در انجام دادن پروپوزال خود به موفقیت بالا دست نمی یابند. دلیل این امر این است که دانش و اطلاعات کافی در این زمینه را دارا نیستند. انجام پروپوزال یک کار حساس و چالش برانگیز است که شاید از عهده هر کسی برنیاید. بنابراین توصیه می شود در این مرحله سفارش نوشتن پروپوزال را به موسسات معتبر محول کنید.
از آن جا که باید در پروپوزال به ایده اصلی، نحوه انجام دادن کار، هدف از انجام پروژه، مساله مورد تحقیق و جنبه های نوآوری اشاره نمایید، لذا باید به طور قوی در این کار وارد شوید. چون هم باید اساتید موضوع پایان نامه شما را پذیرش کنند و هم پروژه شما قابل پیاده سازی باشد. به همین دلیل می توانید از تخصص و تجربه موسساتی در زمینه انجام پروپوزال کمک بگیرید تا بتوانید با سربلندی و موفقیت از این چالش عبور کنید. در نظر داشته باشید که انجام پروپوزال برای دانشجویان مقاطع تکمیلی است. معمولا از دانشجویان مقطع کارشناسی پروپوزال خواسته نمی شود. اما ممکن است در برخی از دانشگاه ها نیز از دانشجویان مقطع لیسانس نیز پروپوزال خواسته شود. بنابراین اگر نمی دانید که چگونه پروپوزال بنویسید و راهنمایی ندارید می توانید از کمک برخی از موسسات در خصوص پروپوزال نویسی کمک بخواهید.

پروپوزال باید چند صفحه باشد

 لازم است بدانید که نمی توان به طور دقیق به شما گفت که پروپوزال پایان نامه باید چند صفحه باشد. این می تواند با توجه به نوع مقطع تحصیلی، نوع رشته و نوع دانشگاه شما متفاوت باشد. بهتر است در مورد تعداد صفحات پایان نامه از استاد راهنمای خود یاری بخواهید. بیشتر دانشگاه ها به شما فرمی با فرمت مشخص برای پروپوزال می دهند و از شما می خواهند که آن را کامل نمایید. اما به طور کلی می توان گفت 5 صفحه برای پروپوزال کم است. بهتر آن است که پروپوزال شما حداقل 10 الی 15 صفحه نوشته و در قالب فرم پروپوزال تکمیل شود.
لازم است تا ادبیات تحقیق را به خوبی بنویسید و از منابعی استفاده نمایید که در سال های اخیر نوشته شده باشد. روش پژوهش را باید به طور دقیق بنویسید. همچنین لازم است تا دستگاه هایی که در پروژه خود استفاده می کنید را ذکر نمایید.

هزینه پروپوزال نویسی

 اگر بخواهید پروپوزال خود را با کمی تحقیق و بررسی به انجام رسانید تقریبا می توان چنین اذعان داشت که هزینه های حاشیه ای بسیاری را متحمل خواهید شد.  از صرف زمان زیاد جهت آزمون و خطا گرفته تا هزینه تهیه منابع و مقالات معتبر و … اما اگر بخواهید از موسسات بیرون کمک بگیرید هزینه ای که لازم است بپردازید منطقی و اصولی است و ضمنا می توان اینطور پیش بینی کرد که کار تحویلی از کیفیت مطلوب تری برخوردار خواهد بود. البته در نظر داشته باشید هزینه پروپوزال نویسی برای مقطع دکترا به مراتب بیشتر از مقطع کارشناسی ارشد است. در کل، هزینه پروپوزال نویسی اگر به موسسات بیرون سپرده شود به هیچ وجه غیر منطقی نیست اما می توان چنین تخمین زد که هزینه ای که لازم است تا برای پروپوزال دکتری نوشته شود دو برابر پروپوزال کارشناسی ارشد است.

انجام پروپوزال علوم سیاسی

برای مشخص شدن قیمت پروپوزال علوم سیاسی موارد متعددی در نظر گرفته می شود. برای مثال استفاده از منابع قوی، راه های تحقیق و پژوهش، یونیک بودن موضوع انتخابی و غیره را مورد ارزیابی قرار می دهند. در نظر داشته باشید که ارائه دادن مقاله برای مقطع فوق لیسانس یک پروسه اختیاری است. اما لازم است تا دانشجویان بدانند که اگر در این مقطع، مقاله ارائه بدهند 2 نمره به نمره پایان نامه آن ها اضافه خواهد شد. همچنین با ارائه مقاله رزومه علمی ایشان بالا خواهد رفت. اما برای مقطع دکترا دادن مقاله امری اجتناب ناپذیر است. یعنی تمام دانشجویان دکترا حتما باید برای انجام رساله خود مقاله بدهند. روشن است که جهت استخراج مقاله بایستی مطالب پایان نامه به یک جامعیت کلی برسد.

 اما مهم ترین چیزی که یک دانشجو برای انجام پایان نامه علوم سیاسی با آن روبرو است انتخاب موضوع است. زیرا لازم است تا پایان نامه به یک منبع مهم تبدیل شود. بنابراین لازم است تا دانشجویان از نظرات و تجربیات افراد ماهر در این زمینه بهره ببرند. لازم است تا برای انتخاب یک موضوع درست برای رشته علوم سیاسی نگاهی جامع و کلی به مبحث علمی و روز داشت. در این راه مقالات  ISI می تواند بسیار کمک کننده باشد. این مقالات در ژورنال های علمی به چاپ می رسند. بنابراین اگر دانشجویان رشته علوم سیاسی برای انتخاب موضوع یا انجام پایان نامه یا پروپوزال دچار مشکل هستند می توانند به موسسات معتبر در این زمینه رجوع کنند. بعد از این که به کمک این موسسات، موضوع مقاله خود را انتخاب کردید، مقاله با پایه جدید و معتبر متناسب با موضوع تعیین می شود. سپس موضوع در ایرانداک به ثبت می رسد و تکراری نبودن آن استعلام می شود. بعد از ارزیابی سوابقی در رابطه با موضوع مورد نظر نگارش پروپوزال شروع می شود.

در جستجوی معتبرترین مرکز پژوهشی برای پروژه تان هستید… همین الان با ما تماس بگیرید:

سفارش پروپوزال و پایان نامه شما در بهترین موسسه نگارش پایان نامه انجام می شود، در این مرکز ابتدا موضوع جدید برای پایان نامه در نظر گرفته می شود (در صورتی که موضوع نداشته باشید) و سپس در مرحله بعدی اقدام به نوشتن پروپوزال خواهد شد. پس از تصویب پروپوزال؛ نوشتن پایان نامه شروع می گردد.

شبکه های اجتماعی:

صفحه اینستاگرام موسسه

ارسال پیام در واتس آپ

ارسال پیام در تلگرام

شماره های تماس کارشناسان شیفت:
09101502239 – 09101827123

آدرس: تهران – خیابان آزادی
روبروی دانشگاه شریف
خیابان گرانمایه
مجتمع دانش فراسو