موسسه دانش‌فراسو : مرکز تخصصی سفارش و انجام پروپوزال حقوق

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

نوشتن پروپوزال حقوق فقط در تخصص تنها مرکز انحصاری نگارش پروپوزال در کشور است

توجه داشته باشید چنانچه موفق به ارائه یک پروپوزال استاندارد و با کیفیت شوید؛ نگارش فصلهای پایان نامه شما به سهولت انجام خواهد شد.

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام پروپوزال حقوق / کارشناسی ارشد و دکتری

در موسسه دانش فراسو اعتقاد بر این است که نگارش پروپوزال حقوق مهمترین قدم و مقدمه ای برای نگارش پایان نامه حقوق است. همواره یکی از دغدغه هایی که در پایان دوره تحصیلی ذهن دانشجویان حقوق را به خود مشغول میکند دغدغه نوشتن یک پروپوزال با کیفیت، فوری و معتبر است. واقعیت این است که انجام صحیح پروپوزال حقوق یکی از مهمترین اقدامات به حساب می آید چراکه دانشجویان با نوشتن پروپوزال ایده های پژوهشی خود را مطرح کرده و در معرض قضاوت استاد راهنما و شورای پژوهشی دانشگاه قرار می دهند لیکن این مساله آنچنان که تصور می شود؛ ساده هم نیست و دشواریهای خاص خود را دارد که در این زمینه محققین موسسه دانش‌فراسو می توانند موثر ترین اقدامات را برای شما انجام دهند..

انتخاب موضوع بعنوان یک اقدام مهم اولیه

بدون تردید دانشجویان عزیز رشته حقوق برای ورود به مبحث پروپوزال ابتدا باید یک عنوان جدید و کاربردی برای پژوهش خودشان تعیین کرده و آنرا به تایید استاد راهنما برسانند. موضوع پروپوزال که در واقع همان موضوع پایان نامه هم خواهد بود؛ باید علمی، جدید و کاربردی بوده و از متغیرها یا مولفه های غیر تکراری انتخاب شده باشد. همچنین موضوع پایان نامه حقوق نباید خیلی کلی یا گنگ باشد بلکه بایستی روشن و شفاف بوده و به اصل مطلب اشاره داشته باشد برای انتخاب موضوع معیارها و نکات بسیار مهمی وجود داردکه باید به آنها توجه داشت.
نکته مهم دیگری که باید دراینجا به آن اشاره شود؛ استعلام تکراری نبودن موضوع از سامانه ایرانداک است. سایت irandoc.ac.ir تنها مرجع رسمی وابسته به وزارت علوم است که صلاحیت دارد در مورد تکراری بودن یا نبودن موضوع پایان نامه اظهار نظر کند.

قالب پروپوزال حقوق خصوصی

همانطور که می دانیم پروپوزال حقوق یک پژوهش مکتوب و رسمی است که دانشجویان حقوق باید آنرا با نظارت مستقیم استاد راهنما تکمیل کرده و در شورای پژوهشی دانشگاه مطرح نمایند. همه دانشکده های حقوق برای نگارش پروپوزال فرمت و قالب استانداردی دارند و این نکته بسیار مهم است که پروپوزال در قالب استاندارد و مورد تایید دانشگاه نوشته شود. بنابراین دانشجویان باید قبل از هر اقدامی ابتدا به سایت دانشگاه محل تحصیل رجوع کرده و نسبت به دانلود فرم استاندارد پروپوزال اقدام نمایند. به این نکته نیز توجه کنید که در هر دانشکده؛ قالب پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز متفاوت است.

نحوه نوشتن پروپوزال حقوق در مجتمع دانش فراسو

 توصیه محققین مجتمع دانش فراسو همواره به دانشجویان عزیز رشته حقوق این است که فقط در صورتی که تجربه، دانش و مهارت کافی در امر نگارش پروپوزال دارید؛ نسبت به نگارش پروپوزال اقدام کنید در غیر اینصورت بهتر است جهت جلوگیری از دوباره کاری یا گرفتار شدن در روشهای آزمون و خطا؛ حتما از مشورت کارشناسان خبره بهره مند شوید در غیر اینصورت ممکن است روند کار شما مشمول زمان شود.
همانطور که دربالا توضیح داده شد؛ کارشناسان دانش‌فراسو در اولین قدم؛ موضوعات مناسب، علمی و جدیدی را برای دانشجو تهیه می کنند تا به تایید استاد راهنما برساند؛ سپس با توجه به فرم استاندارد پروپوزال اقدام به نگارش بخشهای مختلف می شود. در این مجموعه تمام مولفه های پروپوزال با پشتوانه علمی نوشته می شود و در قسمت بیان مساله، ضرورت و اهمیت تحقیق نیز برخی مباحث تحلیلی وارد میشود

هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد حقوق چطور محاسبه می شود

اساسا هزینه نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد به عوامل متعددی بستگی دارد که همانطور که در مطالب فوق اشاره شد؛ مهمترین این عوامل موضوع پایان نامه است. در واقع عنوان پایان نامه می تواند سطح سهولت یا دشواری پروپوزال را تعیین کند بعنوان مثال دسترسی به منابع معتبر و مدقن هر متغیر موضوغ باید بررسی شود، میزان نیاز به ترجمه منابع (در موضوعات تطبیقی) نیز از عوامل تاثیرگذار است. یک نکته حائز اهمیت؛ سطح انتظار اساتید محترم راهنما و مشاور دانشگاه محل تحصیل دانشو است.
اما نکته ای که باعث دلگرمی دانشجویان عزیز رشته حقوق بوده این است که در مجتمع دانش فراسو بدلیل ارائه خدمات تخصصی و استفاده از محققین ماهر و کهنه کار؛ هزینه ها به خوبی مدیریت می شود و قیمتهای تعیین شده کاملا مناسب و اقتصادی است. پس نگران هزینه نباشید و میتوانید کار خودتان را با دانش فراسو از همین اکنون آغاز کنید.

نحوه انجام پروپوزال دکتری حقوق و شیوه محاسبه قیمت آن

نوشتن پروپوزال حقوق در مقطع دکتری شاید از بعضی جهات مانند پروپوزال کارشناسی ارشد باشد اما تفاوت بسیار مهمی که وجود دارد  این است که پروپوزال در مقطع دکتری بایستی به مراتب قوی تر، علمی تر و با استدلالهای محکمتری نوشته شود و نیاز به مطالعات بسیار گسترده و وسیعتری دارد. نظریه ها و فرضیه ها در مقطع دکتری باید کاملا علمی و چالش انگیز باشد و به همین دلایل مطرح شده نگارش پروپوزال حقوق در مقطع دکتری به زمان بسیار بیشتری نیاز دارد.
برای تعیین قیمت انجام پروپوزال دکتری بایستی تمام شرایط رساله از هر حیث مورد بررسی قرار گیرد بنابراین پیش از اظهار نظر در مورد هزینه نگارش پروپوزال دکتری؛ بایستی بررسی های لازم صورت پذیرد. در مجتمع دانش فراسو برای پیشبرد دقیق پروپوزال دکتری حقوق؛ ابتدا اولویت ها را تعیین کرده و سپس با نهایت دقت مراحل پژوهشی را طی می کنیم ما اطمینان داریم که در خاتمه، اساتید محترم راهنما و مشاور با رضایت کامل به آنچه که ارائه شده است نگاه خواهند کرد

زمانبندی انجام پروپوزال حقوق و تحویل فوری

اگرچه نوشتن پروپوزال حقوق در حالت عادی حدود ده روز تا دو هفته زمان نیاز دارد اما در مجتمع دانش فراسو این ظرفیت وجود دارد که برای دانشجویانی که فرصت کمتری در اختیار دارند؛ در مدت کوتاهی یک پروپوزال استاندارد و با کیفیت نوشته شود. توصیه ما به دانشجویان عزیز رشته حقوق این است که قبل از هدر رفتن فرصت های طلایی؛ نسبت به سفارش انجام پروپوزال اقدام کنند و اجازه بدهند زمان کافی برای تمامی بخشهای پروپوزال انجام شود لیکن در بعضی مواقع ممکن است چاره ای وجود نداشته باشد. پس نگران نباشید ما زمان را به نفع شما مدیریت می کنیم.
این نکته غیر قابل انکار است که نوشتن فوری پروپوزال حقوق سبب می شود مطالعات کافی پیرامون موضوع انجام نشده باشد و ممکن است کیفیت پروپوزال نسبت به استانداردهای مجتمع دانش فراسو اندکی پایین تر باشد ولی این مساله قابل اغماض است و برای دانشجویانی که زمان در اولویت است می توان نسبت به ارائه خدمات فوری اقدام کرد.

سفارش نوشتن پروپوزال حقوق

همراهان عزیز؛ برای سفارش نوشتن پروپوزال حقوق چه در مقطع کارشناسی ارشد و یا مقطع دکتری؛ هیچ دغدغه ای نداشته باشید چرا که ثبت سفارش در موسسه دانش فراسو به سهولت انجام می شود. کافیست از طریق واتس آپ (که آیکون آن را در تصویر دارید) یک پیام برای واحد پشتیبانی ارسال نمایید و یا اینکه همین حالا با کارشناسان شیفت تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
با اولین ارتباط شما با موسسه دانش‌فراسو تعهد ما نسبت به ارائه یک پروپوزال فاخر به همراه آموزش و پشتیبانی تا تصویب آن آغاز می شود و تا تمام شدن این پروسه در کنار شما عزیزان هستیم.

اقدامات لازم جهت انجام پایان نامه حقوق پس از تصویب پروپوزال

بعد از اینکه از چالش نگارش و تصویب پروپوزال با موفقیت عبور کردیم؛ نوبت پژوهش اصلی که همان انجام پایان نامه حقوق است خواهد رسید. قاعده دانشگاههای کشور از دیرباز اینچنین بوده که از تاریخ تصویب پروپوزال باید مدتی معین سپری شود تا دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه را داشته باشد در واقع حتی اگر یک دانشجویی زودتر از موعد موفق به اتمام مراحل پایان نامه شود،  بواسطه این قانون اجازه دفاع نخواهد داشت. بنابراین پس از تصویب پروپوزال نیاز به عجله نیست و می توانید با دقت و وسواس کافی اقدام به پژوهش و نگارش پایان نامه کنید. پس در صورت تمایل می توانید با همکاری و مساعدت محققین و کادر آموزشی مجتمع دانش داران که تنها مرجع رسمی نگارش پایان نامه های حقوق در کشور است؛ بدون نگرانی و استرس به موفقیت بی نظیر خواهید رسید. تمام هماهنگیهای این کار (در صورت تمایل دانشجو به ادامه کار) به سهولت انجام خواهد شد. برای آشنایی با مجتمع دانش داران اینجا را کلیک کنید.

ارائه گزارش پیشرفت کار چه اهمیتی می تواند داشته باشد؟

اعتقاد ما بر این است که ارائه گزارش پیشرفت کار آنچنان اهمیت دارد که میتواند باعث اطمینان خاطر دانشجویان عزیز در زمینه انجام پروپوزال حقوق شود، این امر از اهمیت بالایی برخورد دار است و سبب می شود که دانشجو با فراغ بال به مطالعه نگارش تدوین و همچنین مشاوره با مشاوران بپردازد و صدالبته سایر امور تحصیلی خود را به با خیالی آسوده به انجام برساند.