دانش فراسو؛ مرکز سفارش انجام پروپوزال دکتری

سفارش پروپوزال دکتری

انجام پروپوزال مقطع دکتری توسط ممتاز ترین محققین کشور با ضمانت تصویب فوری و تحسین اساتید راهنما

جهت کسب اطلاعات دقیق، هم اکنون با کارشناسان موسسه دانش فراسو تماس حاصل فرمایید 09103434482

نوشتن پروپوزال دکتری
انجام پروپوزال

سفارش انجام پروپوزال دکتری

پروپوزال دکتری یکی از مهمترین وظایفی است که دانشجویان می بایست در دوران تحصیل خود به آن بپردازند. پروپوزال دوره تحصیلی دکتری در واقع طرحی کلی از پروژه پیشنهادی شماست که طراحی شده تا سوالی را مطرح کرده و سپس روشی برای بدست آوردن پاسخ آن ارائه دهد.
سفارش انجام این پروپوزال در مقطع عالی یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان است که قصد داریم جنبه های مختلف آن را در این مطلب مورد بررسی قرار دهیم. همچنین شما عزیزان می توانید با محول کردن پروژه خود به مجتمع دانش فراسو؛ یک دغدغه مهم را از دایره توجه تان خارج کنید.

پروپوزال کارشناسی ارشد

پروپوزال پیشنهاد اولیه هر مورد پژوهشی محسوب می شود. انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی، امری زمان بر و بسیار دشوار است. پیش بینی همه جانبه طرح و ارائه نقشه کلی می تواند موجب تسهیل در پروژه تحقیقاتی می‌شود.
نوشتن پروپوزال ارشد یا طرح پیشنهادی تحقیق، نخستین گام در فرایند تحقیق است که توجیه‌پذیر بودن آن مورد قضاوت قرار می‌گیرد و دانشجو باید قادر به دفاع از آن باشد. تنظیم نهایی پروپوزال کارشناسی ارشد اهمیت بسیار زیادی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارد.

نمونه پروپوزال دکتری دانشگاه آزاد

پروپوزال­‌های تحقیقاتی ممکن است از لحاظ حجم مطالب متغیر باشند. به همین دلیل است که در درجه اول باید دستورالعمل دانشکده خود درباره محدودیت کلمات و نکات خاص را هماهنگ کنید. به­ طور معمول، یک پروپوزال دکتری دانشگاه آزاد باید تعداد کلماتی در حدود ۳۰۰۰ کلمه داشته باشد.

چگونه پروپوزال دکتری بنویسیم

نوشتن پروپوزال دکتری اصول و قواعد مشخصی دارد که با فراگیری و رعایت آن‌ها می‌توان این مرحله مهم را با موفقیت طی کرد. با این حال علاوه بر دستورالعمل‌های استاندارد و شیوه‌های معمول پروپوزال‌نویسی بسیاری از دانشگاه‌ها یک سری آیین‌نامه و قوانین برای نوشتن پروپوزال دکتری وضع کرده‌اند که دانشجویان باید آن‌ها را نیز رعایت کنند.
اغلب این قوانین درباره جزئیات‌ کار هستند و در اصول کلی تفاوت چندانی با اصول کلی پروپوزال ‌نویسی رایج ندارند. به این منظور دانشجویان باید پیش از شروع نگارش پروپوزال‌ خود حتما آیین ‌نامه دانشگاه محل تحصیل‌ را با دقت مطالعه و درباره آن با افراد باتجربه و اساتید مربوطه مشورت کنند. علاوه بر آئین نامه مذکور؛ محتوای پروپوزال بایستی در یک قالب استاندارد که به آن فرم پروپوزال اتلاق می شود، تکمیل گردد.
دانشجویان عزیزی که با چالش مواجه شده اند می توانند جهت سفارش انجام پروپوزال دکتری؛ فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کرده و یا با شماره های موسسه حاصل نمایند.

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

پژوهش علمی دانشجویان دوره دکتری که در نهایت به نوشتن رساله دکتری و چاپ مقاله ISI از آن منجر خواهد شد، از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است. دانشجویان عزیزی که بدلیل مشغله هایی که دارند شخصا قادر به نگارش پروپوزال یا رساله خود نیستند؛ اغلب به موسسات پژوهشی رجوع کرده و پروپوزال خود را برونسپاری می کنند. هزینه نوشتن پروپوزال دکتری به عوامل متعددی بستگی دارد اما چیزی بیشتر اهمیت دارد این است که اگر با یک موسسه معتبر کار کنید؛ بدلیل تجارب متعدد پژوهشی؛ کیفیت پروپوزال و پایان نامه ای که تحویل شما میگردد قطعا بالاتر از آنچه که خودتان می توانستید بنویسید خواهد بود.
هزینه انجام رساله دکتری هم موضوع مهمی است که دانشجویان باید پیش از هر کاری به آن توجه کنند. اگر به دلیل برآورد نادرست هزینه‌ها یا محاسبات غیرمنطقی حین انجام رساله دکتری دچار مشکلات مالی شوید، این موضوع در زوند کار شما اختلال ایجاد کرده و زحمات شما را به هدر خواهد داد. در این رابطه می توانید با کارشناسان موسسه دانش فراسو مشورت کنید.

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

نحوه نوشتن پروپوزال دکترا

پروپوزال شامل بخش‌‌های گوناگونی است و هر قسمت از آن بر اساس اصولی مشخص و قواعدی استاندارد نوشته می‌‌شود که به طور جداگانه به تشریح هر کدام می‌پردازیم:
هر متنی پژوهشی با مقدمه آغاز می‌شود. پروپوزال پایان نامه نیز از این قاعده مستثنی نیست. مقدمه باید کاملا کوتاه، شفاف، گویا و جذاب باشد. اگر این اصول را رعایت نکنید، پروپوزال‌ت شما کشش لازم برای جذب مخاطب را نخواهد داشت و خوانندگان را به مطالعه ادامه متن ترغیب نخواهد کرد. پس حتما سعی کنید زیبا بنویسید.
پس از مقدمه، نوبت به طرح مسئله می‌رسد. محقق باید در این بخش معضل یا مسئله‌ای را بیان کند و درباره چگونگی ارزیابی و حل آن توضیح دهد.
شرح ابزارهای تحقیق و منابع گردآوری و آنالیز اطلاعات در این قسمت پروپوزال جای می‌گیرد.
تاریخچه طرح موضوع رساله و تحقیقات و مطالعات انجام‌شده در گذشته از مهمترین بخش‌های پروپوزال است که به روشن شدن مسیر پژوهش کمک می‌کند.

پیش تر گفتیم که باید حتما اهداف تحقیق خود را باید مشخص کنید. حالا وقت آن است که در پروپوزال‌تان آن‌ها را بیان کنید و بنویسید که چه هدف‌هایی – اعم از اهداف کلی و جزئی – از طرح موضوع رساله‌تان در سر دارید و در توضیح آن به منابع علمی معتبر استناد کنید.
در ادامه متن پروپوزال باید پرسش‌های اصلی و فرعی پژوهش را با مد نظر قرار دادن متغیرهای مرتبط با آن‌ها مطرح کنید.
سپس فرضیات مختلف تحقیق را با در نظر گرفتن نتایج قابل پیش‌بینی پژوهش‌تان بیان کنید. سعی کنید فرضیاتی که طرح می‌کنید، کاملا منطقی و واقع‌بینانه باشد.
توضیح روش تحقیق هم از ضروریات نگارش پروپوزال دکتری است و باید شرح دهید که روش شما چیست؟ از روش مشخصی استفاده می‌کنید یا شیوه های مختلف را با هم تلفیق کرده اید؟
پایان کار هم باید مختص قسمت نتیجه‌گیری باید. بخش نتیجه گیری در فرایند انجام پروپوزال دکتری مهم است و بهتر است که با بیانی شیوا، گویا و البته کوتاه بنویسید.
انتهای پروپوزال نیز آوردن فهرست منابع علمی مورد استفاده‌ شما در طول پژوهش الزامی است و باید دقیق و کامل از این منابع علمی نام برده شوند. دانشجویان عزیز می توانند با تکمیل فرم ابتدای صفحه نسبت به سفارش انجام پروپوزال دکتری اقدام نمایند.

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

پروپوزال دکتری دانشگاه آزاد

انجام پروپوزال دکتری در دانشگاه آزاد با قوانین خاص این مجموعه انجام می شود. مراحل این کار عبارتند از:

  1. انتخاب یک یا چند موضوع مورد عالقه پس از رایزنی مقدماتی با گروه آموزشی واساتید در باب موضوع، اساتید راهنما و مشاور مناسب.
  2. ارائه موضوع پیشنهادی رساله دکتری تخصصی به مدیریت گروه در قالب ” فرم پیشنهاد موضوع رساله دکتری و استاد راهنماو مشاور”
  3. مراجعه دانشجو به مدیر گروه جهت اطالع از تأیید عنوان پیشنهادی حداکثر دو هفته پس از تحویل فرم پیشنهاد موضوع.
  4. تنظیم پروپوزال ”فرم پیشنهاد تحقیق رساله دکتری“ با نظر اساتید راهنما و مشاور پس از تأیید گروه.
  5. ارائه 6 نسخه پروپوزال که به تایید و امضاء اساتید راهنما و مشاور رسیده باشد, به مدیر گروه جهت طرح در کمیته تخصصی گروه برای تعیین زمان دفاع دانشجو از پروپوزال
  6. مراجعه دانشجو به مدیر گروه جهت اطلاع از زمان دفاع پروپوزال و انجام هماهنگی و آمادگی الزم برای جلسه دفاعیه.

توجه داشته باشید یکی از اقداماتی که در این فرایند بایستی انجام دهید ثبت پروپوزال در ایرانداک است.

مراحل انجام پروپوزال

آشنایی کامل با مراحل پروپوزال‌نویسی محقق را قادر خواهد ساخت تا همه چیز را به نفع ایده­‌هایی که در ذهن دارد تمام کند. در این بخش به معرفی این مراحل خواهیم پرداخت.

انتخاب موضوع
هنگام انتخاب موضوع، بیش از هر چیز باید به علاقه خود توجه کنید. البته باید در نظر داشته باشید از حیطه کاری استاد راهنمای خود نیز دور نشوید تا از راهنمایی ها و تخصص او در پروپوزال دکتری خود استفاده کنید.

نوشتن عنوان
عنوانی پروپوزال باید خلاصه‌­ و فشرده‌ای از آنچه در ذهن‌ شما است، باشد. عنوان انتخابی شما باید بتواند چارچوب کلی تحقیق و اهداف‌تان را به خواننده انتقال دهد. در واقع عنوان کار شما باید معرف این باشد که قرار است شما چه چیزی را در چه شرایطی مطالعه نمایید.

بیان مسئله
این قسمت باید واضح و روشن باشد. طوری که کسانی که پروپوزال شما را می‌خوانند بدون هیچ ابهامی، دلیل تحقیق را متوجه ‌شوند. در این قسمت از کارهایی که قبلا انجام شده نام ببرید و کار خود را با آن‌ها مقایسه کنید.

علاوه بر این، بیان مسئله به شما کمک می‌کند تا چارچوب کلی کار برایتان مشخص شود. به عنوان مثال روند کلی کار را از کل به جزء در نظر بگیرید. توجه کنید که روند کار پیوسته باشد و ذهن مخاطب را متمرکز کند.

توجه: دانشجویان عزیزی می توانند جهت مشاوره و سفارش انجام پروپوزال دکتری با کارشناسان مجتمع دانش فراسو تماس حاصل فرمایند. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخگوی سوالت شما هستند.

طرح سوالات و فرضیات
در این مرحله از نگارش پورپوزال، باید سوالات پیش رو را در غالب چند سوال کوتاه و معمولا در نیم سطر یا یک سطر بنویسید. نوشتن سوالات تحقیق به شما کمک می‌کند که بدانید برای چه هدفی و چرا قصد نوشتن این مقاله و پایان‌نامه را دارید.

تعیین ابزار تحقیق
در برخی رشته‌ها برای انجام تحقیق یک سری ابزار لازم است. مثلا ممکن است نیاز به تدوین پرسش‌نامه یا استفاده از پرسش‌نامه‌های قبلی وجود داشته باشد. همچنین ممکن است نیاز باشد اسناد موجود در کتابخانه‌ها را بررسی کنید یا آزمایشاتی انجام دهید. به هر حال همه این ابزارها را واضح شرح دهید.

ارائه پیشینه تحقیق یا مرور ادبیات
بیان روش و مراحل تحقیق، مهم‌ترین رکن پروپوزال شما است. در این قسمت باید نوع تحقیق و مراحل انجام آن را بیان ‌کنید. در واقع هر کاری که انجام داده‌اید و یا می خواهید انجام دهید را در این قسمت بازگو ‌کنید. همچنین ممکن است لازم باشد یک جدول زمان‌بندی ارائه کنید که به هر یک از اجزای برنامه طی چه بازه‌ی زمانی خواهید رسید.

استفاده از منابع خارجی و معتبر علمی
توجه داشته باشید که برای نوشتن پورپوزال  باید از منابع علمی معتبر استفاده کنید. این مرحله از پورپوزال اهمیت کار شما را برای داوران مشخص می‌کند.

نوشتن پروپوزال برای پذیرش دکتری

نوشتن پروپوزال دکتری، DBA و همچنین پروپوزال فرصت مطالعاتی برای پذیرش دکتری کاری دشوار بوده که نیازمند بررسی و تحقیق بسیار گسترده است. نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی و تایید درخواست پذیرش دکترا مثل دانشگاههای کانادا، امریکا، ایتالیا، انگلستان، آلمان، مالزی و هندوستان به شرایط و معیارهایی بستگی دارد که هر یک از این دانشگاه ها برای اپلای، فاند و بورسیه تحصیلی در نظر گرفته باشند.
غالبا اولین مشکلی که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی با آن مواجه می شوند، انتخاب موضوع برای پایان نامه روانشناسی است. موضوع برای پایان نامه ارشد روانشناسی باید کاملا خلاقانه و به روز بوده و موضوعات تکراری که پیش از شما مورد پژوهش قرار گرفته اند، خصوصا در ایران، قابل قبول نیست.
نوشتن پایان نامه کاری سخت و زمانبر است؛ و از طرفی گرایش های روانشناسی دارای دقت و حساسیت زیادی هستند بنابراین همکاری و مشورت با متخصصان این رشته برای نوشتن پایان نامه الزامی است.

انجام پروپوزال و پایان نامه روانشناسی

پروپوزال رشته روانشناسی مانند سایر رشته های علوم انسانی از یک ساختار یکسان تشکیل شده است که چهارچوب آن در بالا توضیح داده شد. دانشجویان این رشته پس از آنکه موفق به تصویب پروپوزال شدند اجازه خواهند داشت در فرصتی 4 تا 6 ماهه فصول پایان نامه را نگارش و ارائه کنند. انجام پایان نامه روانشناسی دارای 5 فصل است که فصول اول تا سوم مربوط به تعاریف کلی، مبانی نظری، پیشینه تحقیق و متدلوژی است. فصل چهارم مربوط به یافته های تحقیق است که می تواند از طریق نمونه گیری یا پرسشنامه یا اقدامات مداخله ای یا سایر روشهای جمع آوری داده استخراج شودو سپس با نرم افزارهای آماری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. در فصل پنجم نیز نتیجه گیری  و پیشنهادات ارائه خواهد شد.
دانشجویان عزیز جهت سفارش انجام پایان نامه روانشناسی می توانند به معتبرترین موسسه تخصصی این رشته مراجعه کنند.

امنیت نگهداری اطلاعات دانشجویان در موسسات پژوهشی چه اهمیتی دارد

امینت از کلیدواژه های بسیار مهمی است که در بسیاری از امور نامبرده می شود و بسیاری از امور نیز به آن وابسته است باید توجه داشت امنیت نه تنها در زمینه نگارش و پروژه ها بلکه مفهمومی بسیار گسترده ازین نیز دارد که باید به آن توجه شود و احتیاط لازم در مورد آن به عمل آید، امنیت در حفاظت از اطلاعات همواره  موضوعی دارای اهمیت بسیار و صد البته مورد بحث بوده است بنابراین باید همواره به آن به طور ویژه ای توجه کرد موسسات گوناگون خط قرمزهای زیادی در این زمینه دارند که موسسه دانش فراسو نیز ازین قاعده مستثنی نیست زیرا این مورد یکی از تعهدات اخلاقی هر موسسه ای است بنابراین این مورد از اصول رعایت شده و مطرح شده در موسسه دانش فراسو نیز هست و ما همواره باید تلاش کنیم که جهات مثبت این امر را پر رنگ کرده و در حفظ اطلاعات دانشجویان عزیز بکوشیم تا این عمل ما موجب رضایت و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده گردد.