موسسه دانش‌فراسو : مرکز تخصصی نوشتن و انجام پروپوزال مهندسی کامپیوتر

موسسه دانش فراسوپروپوزال نویسی دانش‌فراسو

تماس فوری با کارشناسان شیفت:
09103434482
09101502239

شیوه صحیح نگارش پروپوزال کامپیوتر فقط در تخصص تنها مرکز انحصاری خدمات پروپوزال در کشور است

یک پروپوزال دقیق و اصولی می تواند موجبات تسریع و تسهیل فصول پایان نامه باشد

مجتمع دانش‌فراسو هم اکنون در خدمت شماست

انجام پروپوزال مهندسی کامپیوتر

نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر بدلیل اهمیت، حساسیت و دشواریهایی که دارد؛ همواره برای دانشجویان عزیز این رشته با چالشهایی همراه بوده است علی الخصوص تأمین رضایت استاد راهنما در بخش روش تحقیق و نوآوری همواره بحث برانگیز است.
تعدادی از دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر بدلیل مشغله هایی که دارند  و فرصت اندک در انجام پروپوزال و تصویب آن با مشکل مواجه می شوند. از طرفی کم تجربگی برخی از عزیزان استرس نگارش پروپوزال را دوچندان میکند. موسسه دانش فراسو یک مرکز تخصصی در امر نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر است و با اتکاء به تجربه محققین ممتاز خود؛ در کوتاهترین زمان ممکن پروپوزال شما را به مرحله تصویب می رساند.

تضمین و کیفیت پروپوزال مهندسی کامپیوتر

حضور شما در این صفحه به این معناست که اکنون زمان آن رسیده است که با ارائه یک پروپوزال کاملا استاندارد و باکیفیت؛ قدم اول را جهت نگارش پایان نامه تان را شروع کنید پس از مواجهه با این مساله نگران نباشید. ندانستن اصول و قواعد پروپوزال مهندسی کامپیوتر نباید باعث شود که فرصت‌هایتان را از دست بدهید.
وجود یک موسسه مجرب و دلسوز در کنار شما می تواند کمک بزرگی باشد که به شما اطمینان ورود به چالش پروپوزال را بدهد. نوشتن یک پروپوزال اصولی و با کیفیت مهندسی کامپیوتر بدلیل تجارب بسیار زیاد و ارزنده، برای محققین «موسسه دانش فراسو»  یک مساله کوچک و جزئی به حساب می آید پس دیگر نگران نباشید و از همین امروز کار خودتان را شروع کنید. اطمینان ما از کیفیت خدماتی که ارائه می کنیم در حدی است که تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم

اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل پروپوزالهایی که مشمول اصلاحات هستند

اگر پروپوزال شما در موسسه دانش فراسو انجام شده باشد و استاد راهنما یا شورای پژوهشی نظرات اصلاحی در مورد آن مطرح کرده باشند؛ هیچ هزینه ای متوجه شما نخواهد بود و اصلاح پروپوزال جزو وظایف تعریف شده محققین موسسه دانش فراسو است. اما دانشجویانی که خودشان شخصا نسبت به نگارش پروپوزال اقدام کرده اند و بدلایل ضعف در نگارش یا نقص در بخشهای مختلف آن، موفق به تصویب پروپوزال نمیشوند، می توانند وظیفه اصلاح و تکمیل پروپوزال را به موسسه دانش فراسو محول کنند تا با هزینه ای مناسب یک کار اصولی و استاندارد دریافت نمایند.
نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر از جمله حساسترین مسائل پیش روی دانشجویان این رشته است. اگر نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر توسط یک مجموعه فاقد صلاحیت صورت پذیرد ممکن است مراحل تصویب آن پیچیده‌ و مشمول زمان شود.

اجزاء پروپوزال مهندسی کامپیوتر

پروپوزال مهندسی کامپیوتر مانند سایر رشته های فنی و مهندسی از اجزاء و ساختار استانداردی پیروی می کند که دانشجویان عزیز باید حتما ساختار تعریف شده پروپوزال را تدوین کنند.
اولین قدم برای آغاز نوشتن مراحل پروپوزال مهندسی کامپیوتر،  انتخاب موضوع پروپوزال است. میتوان برای انتخاب موضوع؛ از مقالات به روز و جدیدی که در نشریات معتبر بین المللی چاپ میشود استفاده کرد و با ایجاد یک نوآوری قابل قبول، پروژه ای جدید و نوین ارائه کنیم.
بعد از انتخاب موضوع اقدام به نگارش اجزاء پروپوزال مانند «بیان مساله» و «اهمیت و ضرورت تحقیق» خواهیم کرد. در ادامه با نگارش «سوالات تحقیق»، «فرضیات»، «اهداف»، «روش تحقیق» و «پیشینه تحقیق» به یک جمع بندی کامل در پروپوزال می رسیم. در خاتمه نیز با معرفی فهرستی از منابع می توانیم پروپوزال را نهایی کنیم.
توجه داشته باشید که اعتبار پروپوزال مهندسی کامپیوتر بیشتر بر «نوآوری» یا و «روش تحقیق» استوار است که با توجه به موضوع انتخابی به هرکدام از این سرفصلها به نحوی شایسته پرداخته خواهد شد.

حدود وظایف و تعهدات موسسه دانش فراسو در قبال پروپوزال

اگر بخواهید پروپوزال شما در موسسه دانش فراسو به انجام برسد؛ ما تا تصویب نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم و هیچ قید و شرطی نیز برای خدمات قائل نیستیم.
مقوله زمان برای نوشتن و تصویب پروپوزال مهندسی کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه پیش از تصویب پروپوزال، امکان شروع پروژه اصلی را نخواهید داشت و همچنین مطابق با ضوابط اغلب دانشگاههای، باید حدود شش ماه از تاریخ تصویب پروپوزال بگذرد تا دانشجو اجازه دفاع داشته باشد پس هرچقدر تصویب پروپوزال به تاخیر بیافتد؛ به تبع آن دفاع شما نیز با تاخیر مواجه خواهد شد. ما نگارش، پشتیبانی و تصویب فوری پروپوزال را تضمین می کنیم.

اقدامات لازم قبل از تصویب پروپوزال

یکی از اقدامات ضروری بعد از نگارش پروپوزال کامپیوتر و قبل از تصویب ، مساله همانند جویی است. در بسیاری از دانشگاههای کشور قانونی وجود دارد که طی آن دانشجو می بایستی پروپوزال خود را در سامانه همانندجویی بارگزاری کرده تا درصد تشابه پروپوزال نوشته شده را با کارهایی که توسط دانشجویان دیگر ثبت شده است بسنجد. حد استاندارد این تشابه 30% است و اگر یک پروپوزال بیش از این مقدار با پروپوزالهای دیگر تشابه داشته باشد، فاقد شرایط تصویب است. ممکن است برخی دانشجویان از این مساله غافل باشند ولی باید توجه کافی به آن داشته باشید.

اقدامات لازم بعد از انجام پروپوزال مهندسی کامپیوتر و تصویب آن

بعد از تکمیل و تصویب پروپوزال مهندسی کامپیوتر، دانشجو می تواند مطابق با پروپوزال بر روی فصول پایان نامه خود کار کند. همانطور که قبلا هم تاکید شد؛ از تاریخ تصویب پروپوزال باید شش ماه بگذرد تا شما اجازه دفاع از پایان نامه را کسب نمایید. بهتر است پیش از شروع فصلهای پایان نامه، متن پروپوزال را در ایرانداک با نام خودتان به ثبت برسانید تا بعدها با مشکلات احتمالی مواجه نشوید. محتوای پروپوزال می تواند بعنوان بخش اعظم فصل اول پایان نامه بکار رود. جهت انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر می توانید با این مجموعه همکاری داشته باشید.

نکاتی درباره نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر

همانطور که می دانید؛ نوشتن پروپوزال کامپیوتر اولین قدم برای ورود به پژوهشی اصلی یا همان پایان نامه است پس در انجام آن باید کاملا با دقت عمل کنید. پروپوزالی که می نویسید باید زیربنا ومبنای انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر قرار بگیرد پس هر نوآوری که در پروپوزال تبیین می کنید؛ بایستی در پایان نامه آنرا توسعه دهید. از این منظر نوشتن پروپوزال از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که نوآوری پایان نامه شما نمی تواند از چهارچوبی که در پروپوزال تعیین شده است خارج شود.

سفارش انجام پروپوزال مهندسی کامپیوتر

سفارش انجام پروپوزال مهندسی کامپیوتر در «موسسه دانش فراسو» به راحتی و با سرعت انجام می پزیرد و دانشجویان عزیز بدون هیچ دغدغه ای می توانند با هزینه ای منطقی و منصفانه و فارغ از  هرگونه استرس و نگرانی خاصی پروپوزال خود را به یک محق مجرب و دلسوز محول کنند. برای اینکار می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید یا اینکه همین حالا با کارشناسان شیفت تماس بگیرید. همچنین کارشناسان مجموعه از طریق واتس آپ بصورت تمام وقت پاسخگوی سوالات شما هستند.