دانش فراسو؛ تعیین هزینه نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری

هزینه نوشتن پروپوزال

نگارش پروپوزال و پایان نامه خود را به ممتازترین محققین کشوری محول کنید و نگران هزینه نباشید

جهت کسب اطلاعات دقیق، هم اکنون با کارشناسان موسسه دانش فراسو تماس حاصل فرمایید 09357195018

هزیه نوشتن پروپوزال
قیمت انجام پروپوزال ارشد و دکتری

هزینه انجام پروپوزال

 چنانچه قصد دارید پروپوزال خود را به موسسات پژوهشی بسپارید لازم است تا یک برآورد کلی از هزینه ها به دست بیاورید. در نظر داشته باشید که هزینه نوشتن پروپوزال با توجه به رشته تحصیلی، موضوع و مقطع تحصیلی دانشجو متفاوت خواهد بود اما به اعتقاد ما؛ چیزی که بیشتر حائز اهمیت است، کیفیت پروپوزال و سطح علمی آن است بگونه ای که بتواند به سرعت به مرحله تصویب برسد. مجتمع دانش فراسو با محققینی با تجربه؛ ممتازترین خدمات را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد پس فارغ از دغدغه هزینه؛ با ما تماس بگیرید…

در نظر داشته باشید که هزینه پروپوزال نویسی برای مقطع فوق لیسانس از مقطع دکترا پایین تر است. اما آن چیزی که در این میان اهمیت دارد بهره گیری از کمک و مشاوره موسساتی است که بسیار معتبر باشند و در زمینه پروپوزال نویسی از مهارت لازم برخوردار باشند. در غیر این صورت ممکن است در انتها از این که کار خود را به موسسات غیر معتبر سپرده اید پشیمان شوید. توجه کنید که قیمت انجام پروپوزال ممکن است در یک موسسه با موسسه دیگر متفاوت باشد بنابراین توصیه می شود اصلا دنبال ارزان ترین قیمت نباشید؛ آن چه در این میان مهم است بهره گیری از تجربه اساتید به نام است.
ما در مجتمع دانش فراسو در ابتدای امر هزینه ها را به دانشجو اعلام می کنیم و در صورت توافق؛ چگونگی قسط بندی هزینه و زمانی که پروپوزال به دانشجو تحویل داده می شود، به دانشجو اطلاع داده می شود. لازم است تا دانشجو مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بپردازد. این مبلغ به منظور انجام پروسه تدوین و تنظیم پروپوزال است. پس از آن، مراحل پروپوزال نویسی مطابق با اصول و قواعد این کار انجام می شود و به دانشجو تحویل داده می شود.
مجتمع دانش فراسو تصویب پروپوزال را ضمانت می کند و این کار را از وظایف اصلی خود در قبال مبلغی که از شما گرفته ایم می دانیم. بنابراین ما تا پایان انجام پروپوزال با شما همراه هستیم. همچنین دانشجویان عزیز می توانند پیش از این که کار پروپوزال نویسی خود را به موسسه دانش فراسو واگذار کنند، از چگونگی کار این موسسه در انجام پروپوزال ها آگاهی های لازم را کسب کنند. کسب این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا در پیشبرد کارتان موفق تر وارد عمل شوید.

قیمت پروپوزال کارشناسی ارشد

قیمت پروپوزال کارشناسی ارشد برای دانشجویانی که شاغل هستند و زمان کافی برای انجام پروپوزال نویسی ندارند با قیمت مناسبی از سوی موسسه دانش فراسو صورت می پذیرد. در نظر داشته باشید همانطور که قبلا گفته شد قیمت نوشتن پروپوزال با توجه به رشته تحصیلی شما می تواند متفاوت باشد. برای مثال قیمت انجام پروپوزال در رشته های فنی با رشته های علوم انسانی اندکی متفاوت است. این موسسه در نوشتن پروپوزال برای رشته های خاص نیز تبحر دارد و این نکته ای است که لازم است تا دانشجویان عزیز به آن دقت کنند. برای مثال در برخی از رشته های علوم انسانی، موسسه دانش فراسو پژوهش های وسیعی را انجام داده است و تجریه هر موسسه در انجام پروپوزال های تخصصی بسیار اهمیت دارد.
لازم است به این نکته توجه کنید که برای آن که بتوانید بهترین تحقیقات را در انجام پایان نامه خود ارائه کنید؛ بایستی بهترین پروپوزال را تهیه نمایید. اما موسساتی که در ایران کار نگارش پروپوزال را بصورت تخصصی و با ضمانت انجام می دهند محدود هستند بنابراین دانشجویان عزیز در انتخاب خود بایستی دقت نمایند.
برای مشورت در خصوص هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد؛ می توانید همین الان با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید.

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری

 لازم است تا در تهیه پروپوزال دکتری از منابع یونیک و غیر تکراری استفاده شود و موسسه دانش فراسو خود را ملزم می داند  تا به دانشجویان منابعی انتخابی خود را ارائه دهد. هزینه پروپوزال دکتری به فاکتورهای زیادی وابسته است که یکی از آنها منابع مورد نیاز موضوع است. ما منابع پروپوزال را از مقالات ISI،  مقالات پژوهشی، کتاب های الکترونیکی و معتبرترین نشریات بین المللی همچون الزویر و امرالد و … انتخاب می نماییم. همچنین در نوشتن پروپوزال دکتری فاکتورهایی مثل ترجمه کردن از منابع اختصاصی، تایپ متون، هزینه هایی که برای خرید کتاب ها صرف می شود، هزینه هایی که در حین کار انجام پروپوزال وجود دارد یا خرید مقالاتی که لازم است تا از سایت هایی مثل سیویلیکا خرید شود در نظر گرفته می شود. یک نکته مهم در این خصوص این است که بهترین فردی که می تواند یک پروپوزال را به خوبی انجام دهد کسی است  که تجربه کافی و مکرر در این زمینه دارد دانشجویان عزیز می توانند جهت آگاهی از نحوه انجام پروپوزال دکتری؛ به صفحه مزبور رجوع کنند.

انجام پروپوزال دکتری

نحوه نگارش پروپوزال دکتری دانشگاه آزاد

 برای نوشتن پروپوزال دکتری لازم است تا پویا عمل نمایید. علاوه بر این که چارچوب پروپوزال نویسی را رعایت می کنید باید پویا نوشتن را نیز در نظر داشته باشید چرا که باید متن شما حالت کسل کننده و یکنواخت به خود نگیرد. برای این که بتوانید یک پروپوزال خوب را نگارش کنید لازم است تا از کپی کردن پرهیز نمایید بنابراین لازم است تا از آوردن جملات کپی در کنار منبع نیز پرهیز نمایید زیرا این امر سبب می شود تا نوشته شما به صورت مکانیکی درآمده و غیر علمی به نظر برسد و تواناییهای علمی شما زیر سوال برود. اما این را هم در نظر داشته باشید که اگر بخواهید در انجام پروپوزال به صورت نامتعادل از ایده پردازی سیال بهره ببرید می تواند کار شما را ضعیف جلوه دهد. بعنوان مثال آن چه در ثبت پروپوزال علوم تحقیقات از اهمیت بالایی برخوردار است این است که حد میانه را زمینه های مزبور رعایت نمایید.
در نظر داشته باشید که مدیریت و نظم برای نوشتن پروپوزال مهم است. در خصوص نگارش پروپوزال نیاز است تا از افراد متبحر در این امر بهره بگیرد این افراد می توانند ایده های جدید خود را در انجام این کار با شما به اشتراک گذارند در نگارش پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد لازم است تا علاوه بر چارچوب رعایت اصول پروپوزال و استفاده از استاندارد فرم پروپوزال، خلاقیت خود را نیز به کار بیندازید و روشی نو را در نوشتن به پیش ببرید. لازم است تا چهارچوب طرح را مطابق با هدف خود دنبال نمایید. در نظر داشته باشید که همه پروپوزال ها مثل هم نیستند. نوشتن پروپوزال از هر رشته تا رشته دیگر متفاوت است. اما همه آن ها بر یک اصل کلی ثابت قدم هستند. این اصل نیز امکان دارد از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر تفاوت هایی داشته باشد.

موضوع پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است تا عنوان تحقیق را بسیار شفاف و واضح بنویسید همچنین لازم است تا اهمیت طرح شما شرح داده شود. واضح است که موضوع پروپوزال باید با رشته شما هم خوانی تمام داشته باشد تا جایگاه علمی شما را نمایش دهد. در بخش ادبیات تحقیق نیز باید مواردی مهم از قبیل هدف شما از انجام این تحقیق تا حدودی شرح داده شود مثلا مشخص کنید که آیا هدف شما از انجام این پروژه، برطرف کردن خطاهای نتایج قبلی است یا کامل کردن یافته های آن ها. در اهداف طرح پژوهشی خود لازم است تا نتایجی را که از انجام تحقیق به آن ها می رسید را تعیین نمایید. بعد از آن لازم است تا ذکر نمایید تا انتهای مسیر شما از انجام این تحقیق به کجا منتهی می شود. در روش های پروژه لازم است تا تعیین نمایید که از چه راه ها و اصول علمی برای انجام پژوهش خو بهره می برید. لازم است تا بیان نمایید تا چه ابزارهایی برای نیل به اهداف خود استفاده می کنید. رفرنس ها و مراجع نیز لازم است تا در بخش انتهایی طرح پژوهش شما ذکر شوند. پس از تکمیل باید اقدامات لازم جهت ثبت پروپوزال در ایرانداک را انجام دهید.

خدمات پروپوزال نویسی

خدمات پروپوزال نویسی شامل تمام خدماتی است که به دانشجویان پرمشغله جهت نگارش کامل پروپوزالشان ارائه می گردد تا با خیالی آسوده به مرحله تصویب برسد. این خدمات شامل صفر تا صد پروپوزال و پایان نامه می شود که با پیشنهاد موضوعی مناسب شروع می شود و با نگارش تمام بخشهای پروپوزال؛ آموزش و پشتیبانی کامل و همچنین اعمال نظرات اصلاحی اساتید محترم راهنما (در صورت نیاز به اصلاحات) و ارائه نسخه نهایی از پروپوزال می باشد.
بنابراین دانشجویانی که به هر دلیلی فرصت نگارش پروپوزال یا پایان نامه شان را ندارند می توانند از خدمات نگارش پروپوزال با قیمت مناسب استفاده کنند. در صدر این موسسات مجتمع دانش فراسو قراردارد که با ارائه خدماتی ناب و با کیفیت در طی 12 سال گذشته توانسته است راهکارهای ارزنده ای را به دانشجویان عزیز عرضه کند.

پروپوزال و پایان نامه

پروپوزال و پایان نامه

 پروپوزال با نام طرح پیشنهادی شناخته می شود. این طرح مثل یک نقشه است که محقق بر اساس آن ، کار پایان نامه را به انجام می رساند. انجام پروپوزال دقیق سبب می شود تا انجام پایان نامه برای شما ساده تر شود. همچنین به طور دقیق و منظم بدانید که چگونه مراحل را یکی پس از دیگری طی نمایید. پروپوزال پایان نامه یکی از دقیق ترین پژوهشهایی است که دانشجویان عزیز در طی تحصیلات تکمیلی خود با آن مواجه می شوند و در نگارش آن باید نهایت دقت را به کار ببرند و یا اینکه از موسسات معتبر استفاده کنند.

قالب پروپوزال ارشد

 لازم است به این نکته توجه کنید که هر دانشگاه برای نگارش پروپوزال، قالب استاندارد متفاوتی دارد. لذا لازم است تا دانشجویان بر طبق همان قالب دانشگاهی، پروپوزال خود را تدوین نمایند. هر دانشگاه دارای راهنمای نگارش پروپوزال مخصوص به خود است. به طور معمول می توانید این راهنما را در سایت دانشکده خود بیابید. قالب پروپوزال به صورت کلی دارای قسمت های اصلی و فرعی است. این فرمت حتما لازم است تا توسط دانشجویان به خوبی رعایت شود تا بعد ها آن ها را با مشکل مواجه نکند.

سفارش نوشتن فوری پروپوزال

 اگر زمان کافی برای نوشتن پروپوزال در اختیار ندارید و می خواهید نگارش پروپوزال شما با بهترین کیفیت و در زمان کوتاه انجام شود میتوانید با موسسات معتبری که این کار را در کمترین زمان ممکن به انجام می رسانند تماس بگیرید. موسسه دانش فراسو به لزوم پروپوزال نویسی در زمان اندک واقف است و با توجه به بیشینه و تجربه ای که دارد می تواند پروپوزال شما را در کمترین زمان نوشته و به شما تحویل دهد. اما در قبال انجام سریع از شما مبلغ بیشتری دریافت نمی شود برای سفارش نوشتن پروپوزال می توانید به صفحه مزبور وارد شده و درخواست خودتان را تکمیل و ارسال نمایید و یا با  کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

سفارش انجام پروپوزال

خدماتی که در قبال سفارش انجام پروپوزال دریافت خواهیم کرد

خدمات بسیار گوناگونی وجود دارد که از جمله ی آنها می توان به انجام پروژه های دانشجویی و یا مشاوره و آموزش هایی که در این زمینه ارائه می شود میتوان اشاره کرد، خدمات ارائه شده عبارت اند از نگارش و انجام پروپوزال، انتخاب عنوان، نگارش ،ویراستاری و مواردی ازین است که به بررسی آنها خواهیم پرداخت، در زمینه انتخاب عنوان همواره ما تلاش داریم عنوانی را در مشاوره های خود به دانشجویان عزیز پیشنهاد دهیم و دانشجویان عزیز را در این زمینه راهنمایی که بدیع به روز و صدالبته نوآورانه باشد این ازین جهت است که هر چه میزان نوآوری موضوع ارائه شده بیشتر باشد بیشتر مورد توجه اساتید قرار گرفته و آنها را مشتاق تر گشته و نظر مثبت آنان را به خود جلب خواهد کرد بنابراین دانشجویان عزیز همواره باید به این نکات توجه داشته باشند، مورد بعدی نگارش و تحقیقات است که به واسطه ی پژوهشگران مجرب و با سابقه و با همکاری دانشجویان عزیز به گونه ای انجام میگیرد که تمامی نیاز های دانشجو رو در زمینه نگارش مرتفع سازد، خدمت بعدی نگارش پروپوزال است که قسمت های قبلی به اهمیت آن اشاره شد و گفته شد که باید همواره در جهت کیفیت ان تلاش کرد تا به خوبی به تصویب برسد، مشاوره و آموزش در جهت نگارش، ویراستاری، انتخاب عنوان و… هم از خدمات دیگر ارائه شده می باشد.

در جستجوی معتبرترین مرکز پژوهشی برای پروژه تان هستید… همین الان با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران درباره خدمات و هزینه انجام پروپوزال در موسسه دانش فراسو

در این بخش نظرات برخی از عزیزانی که از خدمات موسسه دانش فراسو استفاده کرده اند را مشاهده خواهید کرد و از همه دانشجویان که به نوعی از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند دعوت می کنیم نظراتشان را با ما و سایر دانشجویان به اشتراک بگذارند.

از شما ممنونم که کارم رو به موقع و با کیفیت عالی به دستم رسوندین، اگر شما نبودین استرس نابودم می کرد انشاءالله در مراحل بعدی کارم هم مزاحمتون می شم.

حسن بیرانوند, دانشگاه آزاد تهران شمال

تنها سایت مسئولیت پذیر و پاسخگو هستید نمیدونم چرا بقیه موسسات فقط با روح و روان آدم بازی می کنن ازتون ممنونم و امیدوارم الگوی مناسبی برای موسسات دیگه باشید

ساناز علی زاده قلعه سخره, دانشگاه شیراز

سلام من تعریف شما رو از دانشجویان دانشگاهم شنیدم خواستم بدونم هزینه انجام پروپوزال در موسسه شما چقدر هست؟ ممنون میشم

راحله عظیمی, دانشگاه شاهد تهران

خواستم از آقای دکتری حسینیان تشکر کنم زحمت زیادی برای کار من کشیدن تا به مرحله تصویب رسید امیدوارم یک روز ایشون رو از نزدیک ببینم و از زحمات دلسوزانه شون تشکر کنم

مهران کامروا, دانشگاه آزاد تبریز

من 6 سال پیش با موسسه شما کار کرده بودم و سفارشم رو اون موقع خیلی سریع و با قیمت مناسب بهم تحویل دادین اون سالها قیمت خدمات پژوهشی خیلی ارزون بود

فاطمه بنی ابراهیم , دانشگاه تهران

با سلام و درود؛ پروپوزال من رو پارسال کار کرده بودین خواستم بدونم اگر بخوام ادامه کارم رو انجام بدم الان امکان پذیر هست؟

پدرام کریمی وند, دانشگاه لرستان

از اینکه پروپوزال من رو به موقع به دستم رسوندین خیلی خیلی ممنونم فقط یکم غلطهای املایی داشت که اونم مهم نیست. بازم ازتون تشکر می کنم و حتما به دوستام توصیه می کنم که کارهاشون رو با شما پیش ببرن

وفا سهیل زاده, دانشگاه علوم تحقیقات

دوستان عزیزم؛ همانطور که می دونید نوشتن پروپوزال وظیفه خود دانشجو هست و نباید بطور کلی به موسسات سپرده بشه. با توجه به گستردگی کار شما، امیدوارم که به این مساله هم توجه کافی داشته باشید و حداقل دانشجوهاتون رو طوری بار بیارید که کاملا بی اطلاع و مسئولیت گریز نباشند.

دکتر رضا ابراهیم نژاد, استاد دانشگاه

با سلام، خواستم اطلاع بدم که پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین. با تشکر سیما خوش طینت

سیما خوش طینت, دانشگاه آمل

خوشحالم که کار پروپوزالم رو به شما سپردم راستش خیلی استرس داشتم و ازتون تشکر می کنم که با خدماتی شایسته، تمام نگرانیهای من رو رفع کردین امیدوارم روزی بتونم بعنوان محقق با شما همکاری داشته باشم

حمیده اکبریان, دانشگاه آزاد اراک